• U Prahy hoří les ve skalách nad Vltavou. Nejezdí vlaky, zasahuje i vrtulník

  19. 4. 2019 15:56:00Deník.cz
  Nedaleko Libčic nad Vltavou u Prahy hoří les v těžko přístupném terénu. Hasiči vyhlásili třetí stupeň poplachu ze čtyř možných, kvůli ohni nejezdí vlaky na trati Praha-Děčín. S plameny bojuje i vrtulník, řekl novinářům mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda.
 • U Prahy hoří les v těžko přístupném terénu, vlaky do Kralup nejezdí

  19. 4. 2019 15:33:42ČT 24
  Nedaleko Libčic nad Vltavou u Prahy hoří les v těžko přístupném terénu. Hasiči vyhlásili třetí stupeň poplachu ze čtyř možných, s plameny bojuje i vrtulník. Kvůli ohni nejezdí vlaky mezi Prahou a Kralupy nad Vltavou. Dálkové vlaky na Děčín jedou odklonem.
 • Vlaky do Německa stojí! U trati bojují hasiči s velkým požárem

  19. 4. 2019 15:28:00TN.CZ
  S rozsáhlým požárem v těžko přístupném terénu bojují hasiči severně od Prahy. Oheň hasí vrtulník s bambivakem. Kvůli požáru a zásahu hasičů musel být v úseku mezi stanicemi Roztoky u Prahy a Libčice nad Vltavou zastaven provoz vlaků. Omezení se dotklo i mezistátních expresů do Německa. Desítky hasičů bojují s požárem porostu u obce Úholičky. Hoří ve velmi složitě přístupném terénu, velká část práce tak leží na hasičském vrtulníku, který s ohněm bojuje shozy vody z bambivaku. Hasiči vyhlásili
 • GALERIE: Požár u Prahy

  19. 4. 2019 15:27:00TN.CZ
  Požár u Prahy Požár u Prahy
 • Nedaleko Prahy hoří les, hasiči vyhlásili třetí stupeň poplachu

  19. 4. 2019 15:26:00TÝDEN.cz
  Nedaleko Libčic nad Vltavou u Prahy hoří les v těžko přístupném terénu. Hasiči vyhlásili třetí stupeň poplachu ze čtyř možných, kvůli ohni nejezdí vlaky na trati Praha-Děčín. S plameny bojuje i vrtulník, řekl mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda.
 • Ve skalách nad Vltavou nedaleko Prahy hoří les. Do Děčína kvůli ohni nejezdí vlaky

  19. 4. 2019 15:26:00Lidovky.cz
  Nedaleko Libčic n.V. u Prahy hoří les v těžko přístupném terénu. Hasiči vyhlásili třetí stupeň poplachu,kvůli ohni nejezdí vlaky na trati Praha-Děčín. S plameny bojuje i vrtulník, řekl mluvčí středočeských hasičů Petr SvobodaDalší články k tématu:Lidská chyba, nebo technické selhání? Požárem Notre-Dame se zabývá 50 vyšetřovatelů, dovnitř nesmějíPožár světoznámé katedrály Notre-Dame je uhašen. Vnitřek vypadá jako po bombardování, řekl vikářPočet požárů loni výrazně stoupl i kvůli extrémnímu suchu, zahynulo 95 lidíPři požáru chatky na Ústecku zemřel třináctiletý chlapec, další je zraněný
 • Nedaleko Prahy hoří les, kvůli ohni nejezdí vlaky

  19. 4. 2019 15:26:00TÝDEN.cz
  Nedaleko Libčic nad Vltavou u Prahy hoří les v těžko přístupném terénu. Hasiči vyhlásili třetí stupeň poplachu ze čtyř možných, kvůli ohni nejezdí vlaky na trati Praha-Děčín. S plameny bojuje i vrtulník, řekl mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda. Po 16.30 již byl požár pod kontrolou.
 • Nedaleko Prahy hoří les, kvůli ohni nejezdily vlaky

  19. 4. 2019 15:26:00TÝDEN.cz
  Nedaleko Libčic nad Vltavou u Prahy hoří les v těžko přístupném terénu. Hasiči vyhlásili třetí stupeň poplachu ze čtyř možných, kvůli ohni nejezdily asi šest hodin vlaky na trati Praha-Děčín. S plameny bojoval i vrtulník, který kolem 17.30 odletěl, řekl mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda. Po 16.30 se podařilo dostat požár pod kontrolou.
 • V suchém počasí hoří lesy, děti podpálily stoh

  19. 4. 2019 15:01:00Deník.cz
  /FOTOGALERIE/ - Zelený čtvrtek byl ve znamení plamenů; hořelo na polích, trávnících, v křovinách i v lesních porostech. Mimořádně rušný den shrnula mluvčí středočeských hasičů Tereza Fliegerová, podle jejíchž slov se na zvýšeném množství zásahů v přírodním prostředí podepisuje suché a větrné počasí posledních dnů.
 • U Prahy hoří les v těžko přístupném terénu. Hasiči nasadili vrtulník

  19. 4. 2019 14:59:00iDNES.cz
  Hasiči od pátečního poledne bojují s požárem lesního porostu v těžko přístupném terénu u Reže u Prahy. Na místě je již nyní dvanáct jednotek a podle mluvčího hasičů jich bude ještě více. Hasiči na boj s živlem nasadili vrtulník, který nabírá vodu v blízké Vltavě. Nikdo není ohrožen.Další články k tématu:V Berouně hořel byt, obyvatele zachraňovali hasiči z balkonuNa Berounsku hořela hala se senem a dřevem, střecha se propadla

Hasičské noviny jsou dostupné jako klasické tištěné noviny a elektronické noviny ve formátu PDF

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska