Vážený návštěvníku,

 

Nacházíte se v sekci, která vám snadno a rychle umožní objednat si předplatné Hasičských novin v jejich tištěné (papírové) podobě nebo získat předplatné Hasičských novin v elektronické verzi (formát PDF).  

 

Jedny noviny ve dvou podobách – tištěné na papíře a v elektronické podobě

 

Předplatné je jedinou možností jak získat kompletní obsah novinového vydání, protože Hasičské noviny v tištěné (papírové) podobě jsou dodávány výhradně a jen předplatitelům v rámci celé České republiky (na dotaz je možno zajistit i zasílání tištěných Hasičských novin také na zahraniční adresu) Nenajdete je tedy na pultech novinových stánků, nejsou v nabídce prodejen periodického tisku. Pokud Hasičské noviny ještě neznáte, můžete níže požádat o zaslání ukázkového „papírového“ vydání novin nebo si zobrazit soubor PDF s jedním ukázkovým novinovým vydáním z našeho archivu. Starší novinová vydání naleznete i v odkazu Hasičská badatelna (kde je zatím k dispozici archiv vydaných novin za minulé dva roky).  Obsah tištěného a elektronického vydání Hasičských novin je totožný – identický. Jedná se vždy o konkrétní vydání novin, které se ke čtenářům dostává buď v tištěné nebe elektronické formě, na papíře nebo je obsahem souboru PDF (uloženém na webu Hasičských novin a pro předplatitele zobrazitelném na monitoru počítače nebo displeji mobilního telefonu). Můžete si objednat jen papírové vydání, nebo jen elektronické vydání. Můžete si pochopitelně objednat předplatné obou forem – tištěného i elektronického vydání.   

 

Jak předplatné funguje?

 

Tištěné vydání pro rok 2024: cena 776,-Kč za 24 vydání Hasičských novin (tištěná, papírová forma)

 

Po zaplacení předplatného na „papírové“ tištěné vydání Hasičských novin (kdykoli v průběhu roku) vám začneme posílat poštou Hasičské noviny od čísla, které následuje bezprostředně po zaplacení předplatného. Noviny vám budou doručovány prostřednictvím České pošty s.p. zabalené do ochranné průhledné fólie. 

 

Elektronické vydání pro rok 2024: cena 199,-Kč za 24 vydání Hasičských novin (soubor PDF) 

 

Po zaplacení předplatného na elektronické vydání vaši e-mailovou adresu vložíme do databáze ověřených adres předplatitelů na našem webu. Po 48 hodinách od zaplacení předplatného pro elektronické vydání Hasičských novin se na těchto webových stranách Hasičských novin   přihlásíte vaší e-mailovou adresou. Systém vás vyzve, abyste si vytvořili heslo. Učiňte tak bez obav. Toto heslo pak budete používat, kdykoli se budete přihlašovat do sekce, která vám umožní číst Hasičské noviny v elektronické  podobě. Heslo bude jedinečné  a známé pouze Vám. Platnost hesla je 12 měsíců. Díky němu budete mít přístup k 24 vydáním Hasičských novin. K elektronickému předplatnému se můžete přihlásit kdykoli během roku. 

 

Plátce předplatného versus odběratel

 

 Plátce předplatného může být jiný než odběratel (příklad : obecní úřad se rozhodne, že pro své dobrovolné hasiče objedná – zaplatí předplatné Hasičských novin. V tom případě je plátce předplatného obec. My pošleme Hasičské noviny na adresy, na které si bude plátce předplatného přát.   To stejné platí, pokud by obec zaplatila svým hasičům předplatné elektronického vydání Hasičských novin. Plátce předplatného zaplatí –  pro tištěné vydání uvede poštovní adresu odběratele, pro elektronické vydání e-mailovou adresu odběratele. Všechno ostatní je na nás.  

 

Další informace o předplatném můžete získat i na

telefonu: 774 862 150 nebo e-mailu: hasici@hasicisro.cz. Nebojte se nám napsat či zavolat, pokud byste něčemu nerozuměli.

 

 

Děkujeme za Váš zájem o Hasičské noviny!

 

 

Druh předplatného:

Doručovací adresa:

Jméno Příjmení Ulice a č.p. Město PSČ Poznámka E-mail Telefon

Fakturační adresa:(pokud se liší od doručovací adresy)

Jméno Příjmení Ulice a č.p. Město PSČ Poznámka E-mail Telefon

Ukázka elektronické verze ke stažení.

Jméno Příjmení E-mail Poznámka

Hasičské noviny jsou dostupné jako klasické tištěné noviny a elektronické noviny ve formátu PDF

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska