• Tři hasičské jednotky hasily hořící chatu u Tolštejna. Nikdo nebyl zraněn

  2. 1. 2021 12:41:00iDNES.cz
  Tři jednotky hasičů vyjížděly první půlnoc v novém roce k hořící chatě nedaleko Tolštejna u Jiřetína pod Jedlovou v Ústeckém kraji. Hasičům komplikovala příjezd ke stavení namrzlá silnice. Chatu hasiči postupně uhasili, při požáru nebyl nikdo zraněn. Proč chata vzplála, je nyní předmětem vyšetřování.
 • V Kutné Hoře hořela ubytovna, hasiči našli mrtvou ženu

  2. 1. 2021 11:41:01Novinky.cz
  V Kutné Hoře v pátek večer hořela ubytovna, na místě zemřela starší žena, čtyři lidé včetně jednoho hasiče se zranili. V budově bylo kolem 40 lidí, z toho zhruba polovinu evakuovali hasiči. Škoda je odhadnuta na deset milionů korun.
 • V Kutné Hoře hořela ubytovna, jedna žena zemřela

  2. 1. 2021 10:59:17ČT 24
  V Kutné Hoře v pátek večer hořela ubytovna. V době požáru v ní bylo 18 dospělých a 23 dětí, zhruba polovinu z nich evakuovali hasiči. Jedna žena zemřela, čtyři lidé včetně jednoho hasiče se zranili. Příčinu vzniku ohně zjišťuje vyšetřovatel požárů. Škoda je odhadnuta na deset milionů korun.
 • Hasiči zasahují u požáru ubytovny v Kutné Hoře, zemřela při něm žena

  2. 1. 2021 10:53:00iDNES.cz
  Jedenáct jednotek hasičů vyjelo v pátek večer k nahlášenému požáru ubytovny v Kutné Hoře. Zásah stále probíhá, z budovy se evakuovalo 40 lidí. Při požáru zemřela žena a zranili se další lidé, mezi nimi čtyři děti. Škoda se vyšplhala k deseti milionům korun.
 • Chorvatsko drží den smutku za oběti zemětřesení, lidé se nyní bojí záplav

  2. 1. 2021 10:26:02ČT 24
  Chorvatsko drží v sobotu den smutku za oběti ničivého zemětřesení, které si tento týden vyžádalo sedm lidských životů, několik desítek zraněných a rozsáhlé materiální škody. Lidé v postižené oblasti v centrální části země se nyní navíc kvůli zvýšenému stavu vody v řekách obávají i možných záplav.
 • V Kutné Hoře hořela ubytovna. Na místě bylo šest zraněných a škoda za deset milionů

  2. 1. 2021 10:18:00Lidovky.cz
  V Kutné Hoře v pátek večer hořela ubytovna, čtyři lidé včetně jednoho hasiče se zranili. V budově bylo kolem 40 lidí, z toho zhruba polovinu evakuovali hasiči. Příčinu vzniku ohně zjišťuje vyšetřovatel požárů. Škoda je odhadnuta na deset milionů korun. Informovaly o tom mluvčí středočeských hasičů Tereza Fliegerová a mluvčí středočeské záchranné služby Petra Effenbergerová.
 • Chorvatsko drží den smutku. Zemětřesením poničené oblasti hrozí i záplavy

  2. 1. 2021 09:49:00Deník.cz
  Chorvatsko dnes drží den smutku za oběti ničivého zemětřesení, které si tento týden vyžádalo sedm lidských životů, několik desítek zraněných a rozsáhlé materiální škody. Lidé v postižené oblasti v centrální části země se nyní kvůli zvýšenému stavu vody v řekách obávají i možných záplav, napsal deník Večernji list.
 • Dívka měla štěstí, že ji had uštkl přes botu, řekl herpetolog

  2. 1. 2021 09:28:02Novinky.cz
  Odborníci na plazy i dobrovolní hasiči stále v Jenštejně u Prahy pátrají po hadovi, který měl v pátek kolem páté hodiny odpoledne na zahradě jednoho z rodinných domů uštknout osmiletou dívku. Ta je v nemocnici mimo ohrožení života, byl jí hned podán protijed.
 • Drama v kutnohorském Sedlci. Hořela zde městská ubytovna.

  2. 1. 2021 07:36:00Deník.cz
  /FOTOGALERIE/ Velké drama se odehrálo v pátek v noci v městské části Kutné Hory v Sedlci, kde před půl jedenáctou hodinou začala hořet městská ubytovna pro sociálně slabší rodiny. Budova vzplála tak rychle, že mnozí vyskakovali z oken oblečeni do půli těla, někteří se nemohli dostat ven a tak jim pomohli až přivolaní hasiči, a to i za pomoci výškové techniky. Požár si vyžádal i několik zraněných, jeho příčina je zatím v šetření.
 • Drama v Kutné Hoře: Z hořící ubytovny utíkali lidé polonazí, jedna žena zemřela

  2. 1. 2021 07:36:00Deník.cz
  Velké drama se odehrálo v pátek v noci v městské části Kutné Hory v Sedlci, kde před půl jedenáctou hodinou začala hořet městská ubytovna pro sociálně slabší rodiny. Budova vzplála tak rychle, že mnozí vyskakovali z oken oblečeni do půli těla, někteří se nemohli dostat ven a tak jim pomohli až přivolaní hasiči, a to i za pomoci výškové techniky. Tragická událost si vyžádala jedno úmrtí starší ženy a několik zraněných. Jeho příčina je zatím v šetření.
« 1 2 .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 .. 599 600 »

Hasičské noviny jsou dostupné jako klasické tištěné noviny a elektronické noviny ve formátu PDF

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska