• Nákladní vůz sjel ze silnice do potoka. Řidič se při nehodě zranil

  28. 7. 2019 17:03:00Deník.cz
  /FOTOGALERIE/ K netypické dopravní nehodě vyjeli hasiči v pátek 26. července odpoledne. Nákladní automobil sjel do potoka asi dva metry pod úroveň silnice. Z vozu začaly do vody unikat provozní kapaliny.
 • Po srážce dvou aut na Vysočině jedno shořelo

  28. 7. 2019 16:05:01Novinky.cz
  Hasiči z Vysočiny zasahovali v neděli odpoledne u srážky dvou osobních aut nedaleko obce Vladislav na Třebíčsku. Srážka se obešla bez zranění, jedno z aut ale začalo po nehodě hořet a chytlo od něj přilehlé pole.
 • Ve Vilémově došlo k tragédii. V požární nádrži se v noci na sobotu utopil mladík

  28. 7. 2019 15:24:00Deník.cz
  K tragédii došlo v noci z pátku na sobotu ve Vilémově na Šluknovsku. V místní požární nádrži utonul v prvních sobotních hodinách mladík.
 • Česko v plamenech. Hasiči měli o víkendu plné ruce práce

  28. 7. 2019 15:08:00TÝDEN.cz
  Hasiči v České republice o tomto víkendu zasahovali u několika rozsáhlých požárů. Oheň způsobil škodu za několik milionů korun. Při požárech nikdo nezemřel, obešly se i bez vážných zranění. Hasiče zaměstnaly především požáry polí na Kutnohorsku a Ostravsku.
 • Čech je po potápěčském kurzu ve vážném stavu, zachránili ho rakouští hasiči

  28. 7. 2019 15:03:00iDNES.cz
  Ve vážném stavu převezli v neděli rakouští záchranáři do hyperbarické komory na klinice v německém Traunsteinu českého turistu, který se účastnil potápěčského výcviku v jezeře Attersee nedaleko Salcburku. Informoval o tom server heute.at. Během tohoto víkendu jde již o druhý zásah rakouských záchranářů kvůli českému turistovi. Další články k tématu:Při túře v Rakousku zemřela mladá Češka, zřítila se do hloubky 150 metrů
 • Obří stěna z dýmu na Kutnohorsku: Hasiči likvidovali požár obilí

  28. 7. 2019 12:04:01Novinky.cz
  Hasiči likvidovali rozsáhlý požár pole s obilím u obce Vlačice na Kutnohorsku. Ze šlehajících plamenů stoupal vysoko k nebi hustý dým viditelný z daleka. Oheň zasáhl přes 50 hektarů. Hasiči rovněž v neděli zveřejnili videozáznam z likvidace požáru.
 • Hasiči vytáhli muže, který se utopil v Labi, hledali ho od pátku

  28. 7. 2019 12:04:00iDNES.cz
  Hasiči a potapěči v neděli ráno vytáhli z řeky Labe v Pardubicích tělo muže. Hasiči Pardubického kraje to uvedli na twitteru. Muž, který se koupal v Labi, zmizel pod hladinou před očima svědků v pátek v podvečer, od té doby jej hledali policejní potapěči.Další články k tématu:Na Lipně se utopil plavec, za týden je to už třetí utonulý na jihu ČechNa přehradě Hracholusky nalezli utonulého chlapceNa Zbraslavi našli utonulého muže, policie nezjistila cizí zavinění
 • Rozsáhlý požár u Šibeniku se hasičům daří zvládat, i díky dešti. Českých turistů se nedotkl

  28. 7. 2019 11:46:44ČT 24
  Chorvatským hasičům se v noci na neděli podařilo lokalizovat rozsáhlý požár, který vypukl v sobotu po poledni nedaleko turistického letoviska Šibenik oblíbeného i českými turisty – těch se podle Ministerstva zahraničních věcí a Asociace cestovních kanceláří nedotkl. Oheň sice stále hoří, ovšem již neohrožuje obydlené oblasti u vesnice Bilice, která leží severně od města.
 • Požár autobusu s Čechy v Itálii: Dítě v péči záchranářů, shořelé léky

  28. 7. 2019 11:37:00TN.CZ
  Děsivý zážitek mají za sebou čeští turisté, kteří cestovali na dovolenou do Itálie. Jejich autobus začal v pátek brzy ráno na dálnici A14 u letoviska Rimini hořet. Nakonec z něj zbyl jen ohořelý vrak. Zástupce cestovní kanceláře prozradil, že jedno dítě se nadýchalo kouře a skončilo v péči záchranářů. Ostatní cestující vyvázli bez zranění. Podle výkonného ředitele cestovní kanceláře Gargano, která zájezd organizovala, začal autobus sám hořet. "Zprávu o požáru jsem obdržel v pátek v 1 hodinu
 • Policie našla muže, který se utopil v Labi, hledala ho od pátku

  28. 7. 2019 11:37:00Lidovky.cz
  Policie v neděli ráno našla v Labi v Pardubicích utonulého muže. Hasiči tělo z řeky vytáhli, řekla krajská policejní mluvčí Markéta Janovská. Muž, který se koupal v Labi, zmizel pod hladinou před očima svědků v pátek vpodvečer, od té doby jej hledali policejní potapěči.Další články k tématu:Pokusili se přejet řeku na Sibiři. Čtyři dospělí a šest dětí utonuloNa pražském koupališti Lhotka utonul 79letý muž. Z vody ho vytáhli až potápěči hasičůMuž utonul v Blanici u Protivína. Zachraňoval topící se děti, unesl ho proud

Hasičské noviny jsou dostupné jako klasické tištěné noviny a elektronické noviny ve formátu PDF

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska