• Z auta na pražském Barrandově vytekla kyselina, silnice je uzavřena

  31. 10. 2019 13:50:03Novinky.cz
  Dvě jednotky hasičů vyjely ve čtvrtek po poledni na pražský Barrandov. Z nákladního auta se tam vylila chemikálie, podle prvotních odhadů jde o kyselinu solnou. Hasiči zasahují v chemických oblecích.
 • Na silnici u Barrandova vytekla chemikálie, odstraňují ji hasiči v oblecích

  31. 10. 2019 13:47:00iDNES.cz
  Policie zastavila dopravu na frekventované ulici K Barrandovu v Praze 5. Okolo poledne tam na silnici vytekly z nákladního auta chemikálie. Odstraňují je hasiči ve speciálních oblecích.Další články k tématu:Muž přeřezal dvěma lodím na Náplavce kotevní lana, zachytila ho kameraSkončí balancování na obrubníku u hlavního nádraží, Praha ho rozšiřuje
 • GALERIE: Hasiči u úniku chemikálie na Barrandově

  31. 10. 2019 13:43:00TN.CZ
  GALERIE: Hasiči u úniku chemikálie na Barrandově GALERIE: Hasiči u úniku chemikálie na Barrandově
 • OBRAZEM: Po nehodě se na autě převrátily kanystry, zasahovat museli chemici

  31. 10. 2019 13:05:00Deník.cz
  K dopravní nehodě nákladního auta došlo ve čtvrtek po poledni v pražské ulici K Barrandovu. Na místo vyrazily dvě jednotky hasičů společně s kolegy - chemiky. Při události se totiž na korbě převrátily kanystry s chemickou látkou.
 • Z náklaďáku na silnici vytekla chemikálie! Tvoří se dlouhé kolony

  31. 10. 2019 13:00:00TN.CZ
  V ulici K Barrandovu v Praze zasahují hasiči, policisté i chemici. Na korbě náklaďáku se převrátily kanystry s neznámou chemickou látkou, nejspíš amoniakem. Hasiči zajišťují místo, policie ulici uzavřela. Kvůli havárii se tvoří dlouhé kolony. Hasiči vyráželi do ulice K Barrandovu krátce po půl jedné odpoledne. Podle prvotních informací se na korbě nákladního auta převrátily kanystry s chemikálií. Neznámá kapalina je rozlitá na 185 metrech silnice. "Zajišťujeme místo, eliminujeme unik látky a
 • Kraj uvolní na demolici domu v Lenoře zničeného výbuchem 4 miliony. Dům by mohl být stržen do konce roku

  31. 10. 2019 12:30:00Lidovky.cz
  Jihočeský kraj uvolní na demolici domu zničeného výbuchem a požárem v Lenoře na Prachaticku částku do čtyř milionů korun. Schválili to ve čtvrtek krajští zastupitelé. Torzo domu by mohlo být strženo do konce roku. Jihočeský kraj už obdržel potřebné dokumenty a nyní vypíše výběrové řízení na likvidaci objektu. Při neštěstí v Lenoře na začátku října zahynul jeden člověk a devět lidí bylo zraněno.Další články k tématu:Obětí neštěstí v Lenoře byl starší muž, ukázala expertiza. Příčina výbuchu je stále nejasnáPo tragédii v Lenoře zůstává stále 5 lidí v nemocnicích, policie případ vyšetřuje jako úmyslný trestný činZa výbuchem v Lenoře stojí jeden obyvatel domu, potvrdila to pitvaOkolí zdemolovaného domu v Lenoře odklízejí dobrovolníci, kraj zřídil veřejnou sbírku
 • Na demolici poničeného domu v Lenoře dá kraj až čtyři miliony. Torzo má jít k zemi do konce roku

  31. 10. 2019 12:08:20ČT 24
  Jihočeský kraj uvolní na demolici domu zničeného výbuchem a požárem v Lenoře na Prachaticku částku do čtyř milionů korun. Schválili to ve čtvrtek krajští zastupitelé. Torzo domu by mohlo být strženo do konce roku. Jihočeský kraj už obdržel potřebné dokumenty a nyní vypíše výběrové řízení na likvidaci objektu. Při neštěstí v Lenoře na začátku října zahynul jeden člověk a devět lidí bylo zraněno.
 • V Plzni vzplál popelářský vůz, škoda za tři miliony

  31. 10. 2019 11:54:03Novinky.cz
  Hasiči v Plzni likvidovali ve čtvrtek brzy ráno požár popelářského vozu. Plameny vozidlo zcela zachvátily, škodu vyšetřovatelé vyčíslili na zhruba tři miliony korun.
 • Požár zničil památku UNESCO, 500 let starý hrad na Okinawě

  31. 10. 2019 11:18:01Novinky.cz
  Rozsáhlý požár zničil v noci na čtvrtek hlavní části dřevěného hradu Šuri na japonském ostrově Okinawa, který je na seznamu světového dědictví UNESCO. Hasiči bojovali s ohněm až do rozednění, uvedla stanice BBC.
 • Dva vlaky strhly v České Třebové trakční vedení. Provoz na trati se zastavil

  31. 10. 2019 10:32:00Deník.cz
  Hlavní železniční trať mezi Prahou, Brnem a Olomoucí stojí. Ve čtvrtek pět minut po šesté hodině ranní došlo ve stanici Česká Třebová ke kolizi sběrače lokomotivy vlaku s trakčním vedením. Cestující z vlaku, který uvázl v místě poškození trakčního vedení, evakuovali hasiči.  

Hasičské noviny jsou dostupné jako klasické tištěné noviny a elektronické noviny ve formátu PDF

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska