• Při požáru elektrárny u Moskvy zemřela členka ostrahy. Plameny šlehaly desítky metrů vysoko

  11. 7. 2019 14:50:41ČT 24
  Nejméně jednoho mrtvého a 13 zraněných si vyžádal velký požár, který vypukl v plynové elektrárně v Mytišči na severovýchodním okraji Moskvy. Plameny šlehaly několik desítek metrů vysoko a z místa stoupal hustý kouř. Hasičům se posléze podařilo plameny uhasit - i za pomoci dvou vrtulníků a dvou protipožárních vlaků.
 • HAD 2019 - I. etapa

  11. 7. 2019 14:25:00HZSČR
  11. 7. 2019 (Vladimír Machander) - Hasičský záchranný sbor ČR se společně s Odborem protidrogové politiky Úřadu vlády ČR, Českou obchodní inspekcí, celníky a dalšími subjekty zapojil do kontrolní akce pořádané Policií České republiky HAD 2019 (HAZARD, ALKOHOL A DĚTI).
 • Odsouzený žhář si nedal pokoj a stupňoval škody, už je ve vazbě

  11. 7. 2019 13:46:00iDNES.cz
  Policisté v Klášterci nad Ohří dopadli žháře, který od března do července na různých místech ve městě zapaloval odpad v kontejnerech. Za žhářství byl už dříve odsouzen, avšak zakládání ohně ho stále lákalo. Při posledním požáru zničil auto i unimobuňku i posuvnou bránu.Další články k tématu:Zámeček Dvojhradí zapálil někdo úmyslně, pachatel policii unikáMuž zapálil auto náměstkovi primátora Chomutova, skončil ve vazběByl to relax, řekl žhář policii. Zapálil devatenáct posedů a tři stohy
 • Sedm lidí bylo zraněno při požáru plynové elektrárny na kraji Moskvy

  11. 7. 2019 12:32:01Novinky.cz
  Sedm zraněných si vyžádal ve čtvrtek rozsáhlý požár plynové stanice v tepelné elektrárně Severnaja v Mytišči na severovýchodním okraji Moskvy, uvedla agentura TASS. Plameny šlehají do výše několika desítek metrů. Požár podle předběžných závěrů hasičů zřejmě způsobil výbuch.
 • Dvanáct lidí bylo zraněno při požáru plynové elektrárny na okraji Moskvy

  11. 7. 2019 12:32:01Novinky.cz
  Dvanáct zraněných si vyžádal ve čtvrtek rozsáhlý požár plynové stanice v tepelné elektrárně Severnaja v Mytišči na severovýchodním okraji Moskvy, uvedla agentura TASS. Plameny šlehaly do výše několika desítek metrů. Požár podle předběžných závěrů hasičů zřejmě způsobil výbuch. Oheň zasáhl plochu 800 metrů čtverečních a byl po lokalizaci uhašen.
 • Na elektrárně v okolí Moskvy vypukl požár. Plameny šlehají desítky metrů vysoko

  11. 7. 2019 12:25:00Deník.cz
  Na plynové elektrárně v Mytišči u severovýchodního okraje Moskvy dnes vypukl velký požár, oznámily ruské tiskové agentury. Záběry publikované na sociálních sítích ukazují dramatický obrázek vysoko šlehajících plamenů a kouře, které mohou sledovat v dané oblasti posádky aut jedoucích po okružní dálnici okolo ruského hlavního města.
 • V Mytišči u Moskvy hoří elektrárna, plameny šlehají desítky metrů vysoko

  11. 7. 2019 11:49:00iDNES.cz
  Na plynové elektrárně v Mytišči u severovýchodního okraje Moskvy vypukl rozsáhlý požár, oznámily ruské tiskové agentury. Záběry publikované na sociálních sítích ukazují dramatický obrázek vysoko šlehajících plamenů a kouře, které mohou sledovat v dané oblasti posádky aut jedoucích po okružní dálnici okolo ruského hlavního města.Další články k tématu:Požár na supertajném ruském batyskafu údajně zavinila lithiová baterieV Kentucky shořelo 9 milionů litrů bourbonu. Jim Beam zamořil i řekuExploze otřásly rafinerií u Filadelfie, hasiči stále bojují s požárem
 • V ohořelém vraku našli tělo. Muž zřejmě spáchal sebevraždu

  11. 7. 2019 10:03:00Deník.cz
  Ve čtvrtek před osmou hodinou ranní záchranáři likvidovali rozsáhlý požár osobního vozu v chrudimské Slezské ulici.
 • Sucho je pod krkonošskými horami fatální, prameny slábnou, říká Jansa ze Správy Krnapu

  11. 7. 2019 08:45:52ČT 24
  Extrémní sucho, které už zasáhlo polovinu republiky, poškozuje i nejvyšší české hory. Krkonošské lesy ohrožují požáry, rozrůstá se kůrovcová kalamita, vzácná rašeliniště mají nedostatek vody. Podle náměstka ředitele Krkonošského národního parku Václava Jansy se lesní porosty musí proměnit. „Musíme přetvořit lesy do stabilní podoby bližší přírodě. Protože lesy přírodní, které jsou vícevrstevné a druhově rozrůzněné, jsou podstatně odolnější,“ uvedl v rozhovoru pro Události, komentáře. Otázky kladla Světlana Witowská.
 • Auto sjelo do příkopu a začalo hořet, po uhašení ho vyprostil jeřáb

  11. 7. 2019 07:58:00iDNES.cz
  U požáru auta v Praze 6 zasahovali ve středu pozdě večer hasiči. Vůz vzplál poté, co sjel ze silnice. Událost vyšetřuje policie.Další články k tématu:Nehoda tří aut zablokovala provoz na dálnici D1 ve směru na BrnoNa Plzeňsku se srazil autobus a auto, sedm lidí je zraněnýchOpilý řidič v Kladně narazil s autem do zdi, jeho spolujezdkyně zemřela

Hasičské noviny jsou dostupné jako klasické tištěné noviny a elektronické noviny ve formátu PDF

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska