• V Čechách řádí silný vítr, kolem 7000 domácností je bez proudu

  4. 3. 2019 17:12:03Novinky.cz
  Silný vítr zasáhl v pondělí část Čech. Bez proudu přes 6700 domácností. Nejvíce výpadků eviduje společnost ČEZ, a to hlavně ve středních a východních Čechách. Na Litoměřicku spadl stožár vysokého napětí, proto musel být přerušen provoz na železniční trati. Na Královéhradecku hasiči zasahovali u popadaných stromů nebo poškozených střech. Na Náchodsku část střechy poškodila nádrž s plynem.
 • V Čechách řádí silný vítr, tisíce domácností jsou bez proudu

  4. 3. 2019 17:12:03Novinky.cz
  Silný vítr zasáhl v pondělí část Čech. Bez proudu bylo odpoledne přes 6000 domácností. Nejvíce výpadků eviduje společnost ČEZ, a to hlavně ve středních a východních Čechách. Na Litoměřicku spadl stožár vysokého napětí, proto musel být přerušen provoz na železniční trati. Na Královéhradecku hasiči zasahovali u popadaných stromů nebo poškozených střech. Na Náchodsku část střechy poškodila nádrž s plynem.
 • Pohotovost v centru Prahy. Na Václaváku unikal plyn

  4. 3. 2019 16:20:00TÝDEN.cz
  V dolní části pražského Václavského náměstí v pondělí odpoledne unikal z výkopu plyn. Na místě zasahovali plynaři, policisté a hasiči, kteří měřili koncentraci plynu.
 • Na Václavském náměstí unikl plyn z potrubí. Probíhá evakuace

  4. 3. 2019 15:38:00Lidovky.cz
  V dolní části Václavského náměstí v pondělí odpoledne unikl plyn z potrubí ve výkopu. Na místě zasahují hasiči, kteří evakuují přilehlé objekty.Další články k tématu:Na Václavském náměstí se zapálil muž. Chci odejít jako Palach, oznámil bratroviKomunisté obléknou ‚žluté vesty‘ na Václavském náměstí. Na protest proti drahému bydleníStaroměstské a Václavské náměstí zaplnily tisíce lidí. Žádali odstoupení BabišeNávrat tramvají na Václavské náměstí v dohledu? Praha schválila zpracování projektu
 • Únik plynu na Václavském náměstí: Hasiči evakuují desítky lidí

  4. 3. 2019 15:35:00TN.CZ
  Na Václavském náměstí v Praze řeší několik hasičských jednotek únik plynu. Byly evakuovány přilehlé budovy, zasahuje i pražská záchranná služba a policie. V dolní části Václavského náměstí unikl plyn z potrubí ve výkopu. "Na místě zasahují hasiči ze dvou jednotek. Provádíme evakuaci přilehlých objektů," sdělili pražští hasiči.  Hasiči provádějí měření koncentrace plynu v přilehlých budovách. Vytyčili nebezpečné zóny. Na místě je i policie a záchranná služba. Podle jejího mluvčího Ondřeje Fraňka
 • Hasiči vyklidili dolní část Václavského náměstí. Unikal plyn z potrubí

  4. 3. 2019 15:34:00Deník.cz
  V dolní části Václavského náměstí dnes odpoledne unikl plyn z potrubí ve výkopu. Na twitteru o tom informovali pražští hasiči i policisté, kteří na místě zasahují. Podle plynařů potrubí pravděpodobně narušil bagr. 
 • VIDEO: Plameny zničily bývalý lihovar. Možná ho někdo zapálil

  4. 3. 2019 15:29:00TN.CZ
  U požáru bývalého lihovaru ve Stráži nad Nežárkou na jihu Čech zasahovalo v neděli v podvečer sedm jednotek hasičů. Budova kompletně vyhořela a není vyloučené, že ji někdo zapálil úmyslně. Nad ránem zasahovali hasiči také u požáru zchátralé budovy v Uničově na Olomoucku. Při požáru se zranil jeden člověk a skončil v nemocnici. - 
 • Na Václavském náměstí unikl plyn, hasiči evakuují okolní domy

  4. 3. 2019 15:24:00iDNES.cz
  V dolní části Václavského náměstí v Praze při výkopových pracích unikl plyn z potrubí.
 • Policie uzavřela část Václavského náměstí, unikal tam plyn

  4. 3. 2019 15:24:00Novinky.cz
  Hasiči a policisté evakuovali v pondělí odpoledne část Václavského náměstí kvůli úniku plynu. Evakuace okolních domů nebyla nutná.
 • Mladý řidič sjel s autem plným dětí do řeky. Zřejmě usnul za volantem

  4. 3. 2019 15:05:01Novinky.cz
  Dvacetiletý řidič VW Passat skončil v sobotu v řece na Královéhradecku. V autě kromě něj cestovaly také tři děti, které se dostaly ven z potápějícího se auta ještě před příjezdem hasičů. Podle policie měl řidič zřejmě mikrospánek. Při nehodě nebyl nikdo zraněn.

Hasičské noviny jsou dostupné jako klasické tištěné noviny a elektronické noviny ve formátu PDF

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska