• Srážku aut nepřežil 17letý mladík, další čtyři lidé jsou zranění

  10. 3. 2019 00:44:00TN.CZ
  Střet felicie se subaru u Dobrušky nepřežil v sobotu večer 17letý spolujezdec. Další čtyři lidé, kteří jeli v autech, jsou zranění, na místě přistával záchranářský vrtulník. Nehoda se stala v 19 hodin v obci Ohnišov v okrese Rychnov nad Kněžnou. Ve felicii cestovali čtyři lidé, v subaru pouze řidič. “Při nehodě skončili v péči lékařů všichni účastníci nehody, 17letý spolujezdec z felicie následkům na místě bohužel podlehl,“ uvedla policejní mluvčí Lenka Burýšková. Hasiči podle své mluvčí
 • Na hracholuské přehradě se převrhla loďka, rybáře hledali hasiči s policií

  9. 3. 2019 18:21:00Novinky.cz
  Na hracholuské přehradě u Plzně se pohřešuje dvaačtyřicetiletý muž, který se převrátil s loďkou. Podle policie se jedná o rybáře, který zavážel návnadu. Do pátrací akce byl povolán rovněž vrtulník.
 • V Berouně hořel byt, obyvatele zachraňovali hasiči z balkonu

  9. 3. 2019 13:15:00iDNES.cz
  Hasiči vyjížděli v noci na sobotu k požáru bytu v sedmém podlaží panelového domu v centru Berouna. Dva dospělé a jedno dítě museli hasiči zachraňovat ze zakouřeného bytu přes balkon pomocí automobilového žebříku, uvedla mluvčí středočeských hasičů Tereza Fliegerová.Další články k tématu:Zažila požár i příval odpadní vody, přesto jihlavská kavárna funguje dálPři požáru bytu v Nuslích se popálili dva muži, jeden bojuje o životPři požáru rodinného domu v Norimberku zemřely čtyři děti a jedna žena
 • Středočeští hasiči bojovali v noci na sobotu s dvěma většími požáry

  9. 3. 2019 12:26:00Deník.cz
  /FOTOGALERIE/ Požáry panelového domu v Berouně a nákladního automobilo v Dobrovízi museli zkrotit středočeští hasiči v noci na sobotu. „Operační středisko HZS Středočeského kraje přijalo po jedné hodině oznámení o požáru kuchyně v sedmém nadzemním podlaží panelového domu v centru Berouna,“ řekla k prvnímu případu Tereza Fliegerová, mluvčí středočeských hasičů.
 • Požár bytu v Berouně: Přiotrávené lidi zachraňovali hasiči žebříkem

  9. 3. 2019 08:07:00TN.CZ
  Při ničivém požáru bytu v šestém patře panelového domu v Berouně se přiotrávili tři lidé. Z bytu se nemohli dostat ven, hasiči je museli zachraňovat pomocí vysokého žebříku. Po jedné hodině ranní v noci z pátku na sobotu zasahovali středočeští hasiči u požáru kuchyně v bytě v 6. patře panelového domu v Berouně. Byt byl zakouřený. Tři lidé se při požáru přiotrávili, z bytu se ale nemohli dostat ven. Hasiči museli k bytu přistavit vysoký žebřík. "Osoby, které se zde nacházely, bylo nutné
 • Azylový dům po tragédii opraví. Evakuované děti se do něj asi nevrátí

  8. 3. 2019 23:07:00Deník.cz
  Budova azylového domu pro matky s dětmi v Dalově, místní části Šternberka na Olomoucku, zůstává po únorovém požáru stále neobyvatelná.
 • Hasiči ve speciálních oblecích likvidovali na Kladensku černou skládku chemikálií

  8. 3. 2019 19:00:01Novinky.cz
  Hasiči v pátek odpoledne u Unhoště na Kladensku likvidovali černou skládku chemikálií. Nález jim oznámila policie, kterou o něm informovala místní městská policie. Hasiči zjistili, že jde o látku používanou při výrobě plastů, která není životně nebezpečná.
 • Senior zůstal uvězněný v lese, pomohli mu hasiči a policisté

  8. 3. 2019 16:26:00Deník.cz
  Štěpkov – Policisté a hasiči hledali ve čtvrtek 7. března večer seniora, který odešel odpoledne do lesa u Štěpkova a nevrátil se zpátky.
 • V Krkonoších shořela chata, hasiči k ní museli dojít s hadicemi pěšky

  8. 3. 2019 10:58:00TÝDEN.cz
  Prakticky do základů shořela v noci na pátek rekreační chata ve Vítkovicích na Semilsku. Požár jako první zpozoroval Němec, který byl v Krkonoších na dovolené. Operátorovi na tísňové lince ovšem nedokázal určit přesnou polohu hořící chaty.
 • Chalupu zničily plameny, hasiči museli hadice táhnout do srázu!

  8. 3. 2019 09:21:00TN.CZ
  Šest jednotek dobrovolných i profesionálních hasičů krotilo v noci ze čtvrtka na pátek ničivý požár horské chaty v Krkonoších. Plameny stavení ve Vítkovicích na Semilsku zachvátily krátce před čtvrteční půlnocí, hasiči se navíc museli drápat do prudkého kopce, aby se k chalupě vůbec dostali. "Na linku 112 krátce po 23. hodině oznámil požár německy mluvící občan, který nebyl schopen určit přesněji polohu chalupy. I přes tyto komplikace se podařilo vytěžit základní informace a vyslat na místo

Hasičské noviny jsou dostupné jako klasické tištěné noviny a elektronické noviny ve formátu PDF

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska