• Řidička chtěla předjet tramvaj, auto skončilo vzpříčené mezi soupravami

  14. 3. 2019 10:18:00iDNES.cz
  V Lazarské ulici v centru Prahy řešili o půlnoci hasiči neobvyklou nehodu. Museli vyprostit auto, které se zaklínilo mezi dvě tramvaje. Kolize se obešla bez zranění.Další články k tématu:Opilec mrštil v Brně lahví po tramvaji, rozbité sklo zranilo cestujícíhoCizinec v trenýrkách obtěžoval cestující v tramvaji, strážníky napadlTramvaj vyřadila v Olomouci srážka s autem, jeho řidička měla dvě promile
 • Superb se v centru Prahy zaklínil mezi dvě tramvaje, řidičku vyprostili hasiči

  14. 3. 2019 09:10:01Novinky.cz
  Neobvyklou nehodu řešili v noci na čtvrtek pražští hasiči v centru metropole. Vyprošťovali Škodu Superb zaklíněnou mezi dvěma tramvajemi. Z auta pomohli také zaklíněné řidičce.
 • Superb se v centru Prahy vklínil mezi dvě tramvaje, řidičku vyprostili hasiči

  14. 3. 2019 09:10:01Novinky.cz
  Neobvyklou nehodu řešili v noci na čtvrtek pražští hasiči v centru metropole. Vyprošťovali Škodu Superb zaklíněnou mezi dvěma tramvajemi. Z auta pomohli také řidičce.
 • OBRAZEM: Jako mezi mlýnskými kameny. Tramvaje v Praze zmáčkly auto

  14. 3. 2019 09:10:00Deník.cz
  Kdo se ve středu vracel pozdě z práce nebo z hospody, v centru hlavního města mohl narazit na poněkud netradiční nehodu. Ve Vodičkově ulici se zaklínilo osobní auto mezi dvě tramvaje. Hasiči vyprostili řidičku ven, událost se naštěstí obešla bez zranění.
 • V Česku opět udeřil silný vítr! Strhával střechy a lámal stromy

  14. 3. 2019 07:12:00TN.CZ
  Není to ani týden, co se přes Českou republiku přehnala vichřice Eberhard. Ta způsobila obrovské škody. Téměř na celém území republiky museli energetici kvůli poruchám na vedení vyhlásit kalamitní stav. Silný vítr dal o sobě vědět znova. Během středy zaměstnal hlavně hasiče v Olomouckém kraji. K téměř dvěma desítkám událostí vyjížděli během středy hasiči v Olomouckém kraji. Ti na mnoha místech řešili především spadlé stromy, které zatarasily silnice a železnice. Nedaleko obce Dolany například
 • GALERIE: Silný vítr zaměstnal hasiče v Olomouckém kraji

  14. 3. 2019 07:09:00TN.CZ
  GALERIE: Silný vítr zaměstnal hasiče v Olomouckém kraji  GALERIE: Silný vítr zaměstnal hasiče v Olomouckém kraji
 • U Pražského okruhu hořel kamion, v Modřanech parkovací dům

  13. 3. 2019 23:26:01Novinky.cz
  Tři požáry zaměstnaly ve středu večer pražské profesionální hasiče. V Modřanech hořelo auto v parkovacím domě, u Pražského okruhu hořel kamion a u Zbraslavi pak další osobní auto. Příčiny požárů jsou předmětem dalšího vyšetřování.
 • Vítr kácel stromy i ve středu. Následky řešili hasiči v celém Olomouckém kraji

  13. 3. 2019 22:41:00Deník.cz
  Silné poryvy větru ve středu znovu zaměstnaly hasiče v Olomouckém kraji. Od nočních hodin do odpoledne zaznamenali téměř dvě desítky výjezdů. Odstraňovali hlavně popadané stromy. Nejhorší situace byla podle mluvčího krajských hasičů Zdeňka Hošáka na Olomoucku.
 • Hasičům na Rakovnicku velí dvacetiletá žena. Berou mě jako sobě rovnou, říká

  13. 3. 2019 16:53:00Deník.cz
  /ROZHOVOR/ Hasičský okrsek Senec, Lubná, Příčiny a Petrovice na Rakovnicku má od loňského února novou velitelku. Stala se jí teprve dvacetiletá Marcela Miksová. Jaké je velet převážně mužům a jak se vlastně k hasičině dostala sdělila mladá žena v rozhovoru pro Deník.
 • Kluci si hráli s ohněm a sprejem, hasiči pak evakuovali 27 lidí!

  13. 3. 2019 14:42:00TN.CZ
  Na začátku byla klukovina, na konci evakuace skoro třiceti lidí a možné obvinění z obecného ohrožení z nedbalosti. Ostravští policisté vyšetřují kuriózní případ, jehož aktéry jsou dva teenageři. Vše se stalo v úterý pozdě odpoledne. Z dosud zjištěných informací vyplývá, že chlapci ve věku 12 a 15 let pravděpodobně manipulovali se zapalovačem a sprejem, přičemž se jim zřejmě podařilo podpálit oblečení uložené v místnosti," popsala policejní mluvčí Gabriela Pokorná. Dodala, že chlapci si prý

Hasičské noviny jsou dostupné jako klasické tištěné noviny a elektronické noviny ve formátu PDF

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska