• Zbirožské hasičské tatrování

  24. 5. 2019 11:09:00HZSČR
  (24.5.2019) Letos se již tradiční akce první zářijové soboty, Zbirožské hasičské tatrování, přesouvá na zítra, sobotu 25. května. Ke změně termínu jsme nuceni přistoupit z důvodu rozsáhlých stavebních úprav, které začnou v areálu již v červnu a budou trvat minimálně do poloviny příštího roku.
 • Látka, kterou se potřísnila pošťačka, nebyla jedovatá

  24. 5. 2019 10:52:00TÝDEN.cz
  Látka, kterou se ve čtvrtek odpoledne potřísnila pošťačka z Prahy, nebyla jedovatá. Informovali o tom mluvčí policie a hasičů Andrea Zoulová a Martin Kavka. Podle mluvčího České pošty Matyáše Vitíka šlo o černou zapáchající tekutinu, kterou se dvaatřicetiletá žena potřísnila v obličeji a poté zkolabovala.
 • Povodňový stav na skoro třiceti místech v Česku. Kvůli vydatným srážkám stouply hladiny řek

  23. 5. 2019 20:03:00Lidovky.cz
  Na třech desítkách míst v ČR se dostaly hladiny toků v noci na čtvrtek na povodňový stav. Dopoledne se zvedly hladiny ještě na dalších čtyřech místech. Večer už ale hladiny klesaly, na většině míst přestalo pršet. Voda na severu a východě zaplavila silnice a sklepy. Hasiči měli stovky výjezdů. Za posledních 24 hodin napršelo do čtvrtečního rána podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) třeba na návětří Jizerských hor a Beskyd 100 litrů vody na metr čtvereční.Další články k tématu:Studené počasí končí, oteplí se. Příští týden má ale hodně pršetAktuální chladné počasí zvyšuje spotřebu plynu i elektřiny. Je to důsledek prodlužující se topné sezonyChladnější počasí vydrží do středy. V následujícím týdnu přijde také více srážek
 • Pošťačka se přiotrávila neznámou látkou, skončila v nemocnici

  23. 5. 2019 18:51:00TÝDEN.cz
  Dvaatřicetiletá pošťačka z Prahy skončila v nemocnici poté, co se přiotrávila neznámou látkou, která se vylila z jedné zásilky. Podle mluvčí pražské policie Andrey Zoulové byl balík poškozen při manipulaci se zásilkami. Poštu v ulici U Trezorky v Jinonicích museli hasiči evakuovat. ČTK to řekl jejich mluvčí Martin Kavka. Případem se zabývají kriminalisté.
 • Na Táborsku se srazil osobní vůz s nákladním. Řidiče museli vystříhat hasiči

  23. 5. 2019 18:00:00Deník.cz
  K vážné dopravní nehodě vyjížděli ve čtvrtek ráno hasiči k Plané nad Lužnicí.
 • Evakuace pošty, kvůli neznámé látce skončila žena v nemocnici!

  23. 5. 2019 17:14:00TN.CZ
  Velké manévry se ve čtvrtek konaly na poště v Praze, kde byl nalezen balíček s neznámou látkou. Hasiči a policisté budovu evakuovali, jedna žena po kontaktu s látkou byla převezena do nemocnice.Chemici nyní musí provést analýzu látky. Ve čtvrtek odpoledne byl na poště v Praze 5 v ulici U trezorky nalezen podezřelý balíček. "V balíčku nalezena neznámá tekutina," uvádí bezpečnostní portál hlavního města Prahy. Po kontaktu s neznámou látkou byla zraněna jedna žena na, kvůli podezřelému balíčku
 • Pošťačka v Praze se přiotrávila neznámou látkou. Poštu museli evakuovat

  23. 5. 2019 17:02:31ČT 24
  Pošťačka z Prahy skončila v nemocnici poté, co se přiotrávila neznámou látkou, kterou obsahovala jedna ze zásilek. Poštu v ulici U Trezorky museli hasiči evakuovat. Případem se zabývají kriminalisté, uvedla mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.
 • Pošťačka se přiotrávila neznámou látkou ze zásilky, skončila v nemocnici. Hasiči evakuovali pražskou pobočku

  23. 5. 2019 16:54:00Lidovky.cz
  Pražská pošťačka ve čtvrtek skončila v nemocnici poté, co se přiotrávila neznámou látkou, kterou obsahovala jedna ze zásilek. Poštu museli hasiči evakuovat.
 • Zaměstnankyně pražské pošty se otrávila chemikálií ze zásilky

  23. 5. 2019 16:39:01Novinky.cz
  Policisté s hasiči a se záchrankou zasahovali ve čtvrtek odpoledne na poště v pražských Jinonicích. Zaměstankyně se tam potřísnila neznámou chemikálií, která se dostala ven z narušené obálky. Ženu ošetřili lékaři, záchranáři museli poštu evakuovat.
 • Povodně hrozí do pátku, hasiči zasahovali na stovkách míst

  23. 5. 2019 16:27:00TN.CZ
  Na třech desítkách míst v ČR se dostaly hladiny toků přes noc na povodňový stav. Dopoledne se zvedly hladiny ještě na dalších čtyřech místech. Většina byla na nejnižším stupni povodňové aktivity, na třech místech se postupně hladiny dostaly až na třetí stupeň, tedy ohrožení. Odpoledne ale už nejvyšší stupeň platil pouze na dvou místech na Olši. Voda na severu a východě zaplavila silnice a sklepy. Za posledních 24 hodin napršelo do dnešního rána podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ)

Hasičské noviny jsou dostupné jako klasické tištěné noviny a elektronické noviny ve formátu PDF

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska