• Krátký, ale drahý. Ve Vršovicích hořely rakve, škoda jde do stovek tisíc

  3. 8. 2019 19:27:00Deník.cz
  V sobotu hodinu po poledni hořelo v pražských Vršovicích. Požár odpadu v opuštěné části budovy způsobil v přilehlém skladu pohřební služby značné škody.
 • Muže ve studni zasypala zemina. Hasiči se ho snaží vyprostit

  3. 8. 2019 18:12:00Deník.cz
  O život muže, kterého ve Velkých Pavlovicích na Břeclavsku zasypala v studni zemina, bojují záchranáři. Do studny se muž dostal krátce po poledni. Kvůli záchraně je uzavřená část Hlavní ulice. 
 • Požár ve Vršovicích zničil uskladněné rakve, škoda jde do statisíců

  3. 8. 2019 16:26:00iDNES.cz
  Škodu několika stovek tisíc způsobil sobotní požár odpadu v pražských Vršovicích. Žár a zplodiny navíc poškodily rakve uložené v blízkém skladu pohřební služby.Další články k tématu:Na pražské Císařské louce hořela dřevěná budova, zranění nejsouNa střeše obchodního centra na pražském Andělu hořela trávaHořel les u koupaliště Džbán v Praze 6, hasiči oheň zkrotili za půl hodinyV Praze 8 hořel sklad pneumatik, hasiči nasadili dvanáct jednotekNa Žižkově hořela terasa obytného domu. Hasiči evakuovali šest lidí
 • Hořící odpad v Praze poškodil rakve

  3. 8. 2019 15:54:00TÝDEN.cz
  Škodu za stovky tisíc korun způsobil sobotní požár odpadu v blízkosti skladu rakví v pražských Vršovicích. Hořelo sice v opuštěné části budovy, ale sálavé teplo spolu s kouřem rakve poškodilo. Příčina požáru zatím není známa, uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.
 • Už nikdy červená! Praha chystá systém, který umožní hasičům nebo sanitkám ovládat semafory

  3. 8. 2019 15:45:33ČT 24
  Pražský magistrát pokračuje v přípravě systému, který by umožnil hasičům nebo třeba sanitkám snazší průjezd ucpanými ulicemi hlavního města. Ze svého vozu by totiž mohli ovládat semafory na křižovatkách a ve svém směru si nastavit zelenou. Podobně jako v okolí hasičské základny v Sokolské ulici, tam ovšem musí semafory ovládat dispečeři.
 • Muž (26) spadl na Břeclavsku do studny! Zasypala ho zemina

  3. 8. 2019 15:01:00TN.CZ
  V sobotu dopoledne spadl ve Velkých Pavlovicích na Břeclavsku do studny šestadvacetiletý muž. Po pádu ho zasypala zemina. Na místě jsou hasiči, kteří se ho snaží vyprostit. "Na místo jsme vyslali záchrannou službu a vrtulník. Vrtulník jsme nakonec museli odvolat a poslat k jinému případu, protože k muži se nebylo možné dostat. Na místo tragédie přijel i psycholog, aby pomohl rodině," popsala mluvčí záchranné služby Hedvika Kropáčková. Původně mluvčí uvedla, že muž zemřel. Nakonec se ale
 • Na Břeclavsku zasypala muže ve studni zemina

  3. 8. 2019 14:33:01Novinky.cz
  Ve Velkých Pavlovicích na Břeclavsku zasypala v sobotu odpoledne muže ve studni zemina. Informovali o tom mluvčí záchranné služby Hedvika Kropáčková a hasičů Jan Dvořák. Záchranáři nejprve oznámili, že muž zemřel. Hasiči později uvedli, že ho zatím nevyprostili, a proto existuje možnost, že přežil ve vzduchové kapse. Hasiči se k němu snaží dostat a vyprostit ho.
 • Muž na Břeclavsku uvízl ve studni. Zasypala ho zemina

  3. 8. 2019 14:23:00Deník.cz
  Muže, kterého zasypala zemina v hloubené studni, zachraňuje šest jednotek hasičů. Událost se stala v sobotu krátce před půl jednou odpoledne ve Velkých Pavlovicích na Břeclavsku na Hlavní ulici.
 • V kostele v Chotěboři hořelo. Škoda přesáhne milion korun

  3. 8. 2019 13:59:00Deník.cz
  Čtyři jednotky hasičů zasahovaly v noci u požáru v kostele sv. Jakuba Staršího v Chotěboři na Havlíčkobrodsku. Při požáru se nikdo nezranil.
 • Tragédie u Boleslavi: Motorka se srazila s náklaďákem, jeden mrtvý

  3. 8. 2019 12:53:00TN.CZ
  Vážnou nehodu s tragickými následky řeší od sobotního dopoledne středočeští policisté. Na dálnici D10 na úrovni Mladé Boleslavi se po jedenácté hodině srazila motorka s náklaďákem. Karambol má bohužel jednu oběť. "Na místo vyjeli hasiči z Mladé Boleslavi. Jednoho zraněného předali do péče záchranné službě, druhý bohužel utrpěl velmi vážná zranění, kterým podlehl," řekla TN.cz po poledni mluvčí středočeských hasičů Tereza Fliegerová. Dodala, že hasiči také vyklízeli místo na dálnici D10, aby tu

Hasičské noviny jsou dostupné jako klasické tištěné noviny a elektronické noviny ve formátu PDF

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska