• Z hořícího domu na Proseku evakuovali 26 lidí. Škoda se odhaduje na dva miliony

  1. 6. 2019 13:16:00Deník.cz
  Noční požár vyděsil obyvatele sídliště na Proseku. Hasiči, policisté a záchranáři museli z hořícího domu evakuovat 26 osob. Požár zřejmě způsobila nedbalost.
 • Záplavy v USA způsobily protržení protipovodňových hrází a mají jednu oběť

  1. 6. 2019 13:15:00Deník.cz
  Záplavy v amerických státech Arkansas a Missouri způsobily protržení či poškození protipovodňových hrází. Úřady hlásí zatím jednu oběť. V ohrožené oblasti se nachází také jaderná elektrárna, informovala dnes agentura AP.
 • Muže na stavbě zavalil půltunový balvan, je vážně zraněný!

  1. 6. 2019 13:10:00TN.CZ
  Hasiči, policisté i zdravotníci vyráželi před sobotním polednem do Třemošné na Plzeňsku k neštěstí na stavbě. Šestatřicetiletého muže tam podle zdravotníků zavalil asi půltunový kámen. Dnes po jedenácté hodině došlo v obci Třemošná k zavalení muže asi půltunovým kamenem," potvrdila mluvčí záchranky Mária Svobodová. Doplnila, že záchranářům trvalo asi 40 minut, než se jim ho podařilo vyprostit. "Ve velmi vážném stavu byl transportován na urgentní příjem plzeňské fakultní nemocnice," uzavřela
 • Muže na Plzeňsku zavalil ve výkopu půltunový balvan

  1. 6. 2019 13:04:01Novinky.cz
  Záchranáři zasahovali v sobotu dopoledne u rodinného domu v Třemošné na Plzeňsku. Na 40letého muže se ve výkopu sesunul půltunový balvan, pod kterým zůstal uvězněný. Vyprostit ho museli hasiči.
 • Muže na Olomoucku zavalil strom a zemina, letěl pro něj vrtulník

  1. 6. 2019 12:24:00iDNES.cz
  U Dolan na Olomoucku v sobotu ráno zavalil muže strom a částečně také zemina. Vyprostili ho kolegové, do nemocnice jej transportoval vrtulník záchranářů. Informoval o tom mluvčí krajských hasičů Zdeněk Hošák.Další články k tématu:Bobrům chutnají měkké stromy, jejich výsadba může ochránit dražší dřevinyOd kůrovce pomohou Krkonoším skauti, budou loupat kůru ze stromůPři nárazu auta do stromu zahynul na Písecku dvacetiletý řidič
 • Záplavy v Arkansasu a Missouri mají první oběť

  1. 6. 2019 12:02:03Novinky.cz
  Záplavy v amerických státech Arkansas a Missouri způsobily protržení či poškození protipovodňových hrází. Úřady hlásí zatím jednu oběť. V ohrožené oblasti se nachází také jaderná elektrárna, napsala v sobotu agentura AP.
 • Praze 8 vyhořel byt, hasiči evakuovali 26 lidí

  1. 6. 2019 11:31:01Novinky.cz
  Noční požár bytu v Českolipské ulici v Praze 8 si vyžádal evakuaci 26 lidí. Čtyři museli záchranáři ošetřit. Byt v Českolipské ulici byl zcela zničen. Příčinou ohně byla nedbalost při přípravě jídla, uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.
 • V Praze na Proseku vyhořel byt. Hasiči evakuovali 26 lidí

  1. 6. 2019 11:16:00iDNES.cz
  Při nočním požáru bytu v Praze museli hasiči evakuovat z domu 26 lidí, čtyři z nich ošetřili záchranáři. Byt v Českolipské ulici byl zcela zničen, oheň způsobil podle odhadu vyšetřovatele škodu asi dva miliony korun. Informoval o tom mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.Další články k tématu:Na D7 poblíž Slaného hořel autobus, čtyři cestující se nadýchali kouřeHasiči nacvičovali evakuaci dialyzačního střediska BulovkaHorolezec na Berounsku spadl ze skály, hasiči k němu slanili z vrtulníku
 • V Praze v noci vyhořel byt. Hasiči museli evakuovat 26 lidí

  1. 6. 2019 09:21:00TÝDEN.cz
  Při nočním požáru bytu v Praze 8 museli hasiči evakuovat z domu 26 lidí, čtyři z nich ošetřili záchranáři. Byt v Českolipské ulici byl zcela zničen, oheň způsobil podle odhadu vyšetřovatele škodu asi dva miliony korun.
 • Při nehodě v Karviné jeden člověk zemřel, tři se vážně zranili!

  1. 6. 2019 09:16:00TN.CZ
  Jeden člověk zemřel a další tři utrpěli vážná zranění při sobotní ranní nehodě dvou osobních aut a dodávky na Starém Městě v Karviné. Na místě zasahoval i záchranářský vrtulník. Hasiči i zdravotníci se o těžké nehodě dozvěděli krátce po páté hodině ráno. "Na pomoc jsme vyslali tři pozemní posádky (dvě z Karviné a jednu z Orlové), stejně jako vrtulník z Ostravy. Postiženým pomáhali tři lékaři," uvedl mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl. Jednomu ze zraněných už nedokázali záchranáři

Hasičské noviny jsou dostupné jako klasické tištěné noviny a elektronické noviny ve formátu PDF

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska