• Kamion se při nehodě převrátil a shořel, ukrajinský řidič přišel o doklady

  4. 6. 2019 15:05:00iDNES.cz
  Škoda za více než tři miliony korun vznikla při nehodě a následném požáru kamionu na Uherskobrodsku. Ukrajinský řidič se při nehodě nezranil, oheň jej ale připravil i o všechny doklady. Hlavní tah na Slovensko byl v noci na úterý dlouho neprůjezdný.Další články k tématu:Po střetu s autem zůstal kamion zaklíněný do domu, jeden člověk zemřel
 • Zdravotníci ošetřili sedm přiotrávených kouřem a lysohlávkami

  4. 6. 2019 14:15:00Deník.cz
  Benešovsko /FOTOGALERIE/ - Rušnou noc na úterý 4. června prožili zdravotníci a hasiči z Benešovska. Zaměstnaly je dva případy, při nichž poskytli pomoc sedmi přiotráveným. Šest z nich skončilo v péči zdravotníků po požáru ubytovny v Bukovanech.
 • Klenba katedrály Notre-Dame se stále může zřítit, varuje architekt

  4. 6. 2019 13:40:00iDNES.cz
  Gotická katedrála Notre-Dame v Paříži, kterou v dubnu vážně poškodil rozsáhlý požár, ještě není úplně mimo nebezpečí a nelze stoprocentně garantovat, že konstrukce stavby vydrží. V rozhovoru pro úterní vydání deníku Le Figaro to řekl hlavní architekt opravy chrámu Philippe Villeneuve. Další články k tématu:Po zkáze. Podívejte se, jak vypadá vnitřek vyhořelé katedrály Notre-DameSkleník v chrámu Notre-Dame. Odvážný architektonický návrh budí vášněOpravu Notre-Dame uspíšíme na 5 let, obejdou se pravidla, rozhodli poslanciVIDEO: Pád věže a zpěv. Nejsilnější momenty z požáru Notre-DamePŘEHLEDNĚ: Stará dáma bude žít dál, symbol Francie momentálně patří všem
 • Notre-Dame se pořád ještě může zřítit, varuje hlavní architekt

  4. 6. 2019 13:24:02Novinky.cz
  Gotická katedrála Notre-Dame v Paříži, kterou v dubnu vážně poškodil rozsáhlý požár, ještě není úplně mimo nebezpečí a nelze stoprocentně garantovat, že konstrukce stavby vydrží. V rozhovoru pro úterní vydání deníku Le Figaro to řekl hlavní architekt chrámu Philippe Villeneuve.
 • Notre-Dame stále není v bezpečí. Část konstrukce se může zřítit, tvrdí architekt

  4. 6. 2019 13:16:00Deník.cz
  Gotická katedrála Notre-Dame v Paříži, kterou v dubnu vážně poškodil rozsáhlý požár, ještě není úplně mimo nebezpečí a nelze stoprocentně garantovat, že konstrukce stavby vydrží. V rozhovoru pro dnešní vydání deníku Le Figaro to řekl hlavní architekt chrámu Philippe Villeneuve. Ačkoli vyšetřování příčiny požáru ještě neskončilo, běží práce na rekonstrukci ikonické stavby téměř naplno. Na opravách se nyní podle Villeneuvea podílí přímo na místě asi 150 lidí.  
 • Plameny zachvátily střechu paneláku v České Třebové, hasilo se osm hodin

  4. 6. 2019 11:20:04Novinky.cz
  Zhruba devadesát hasičů likvidovalo od pondělí rozsáhlý požár střechy na jednom z panelových domů v České Třebové na Orlickoústecku. Hasiči museli evakuovat 40 lidí, škoda se vyšplhala na 1,5 milionu korun.
 • Černý den dopravního podniku: požár autobusových garáží i srážka tramvají

  4. 6. 2019 11:17:00Deník.cz
  Dopravní podnik hlavního města Prahy (DPP) neprožívá nejšťastnější úterý. Poté, co ve Vysočanech vykolejila tramvaj linky číslo 16 a v Řepích hořely autobusové garáže, došlo dopoledne ještě ke srážce tramvají v Plzeňské ulici. 
 • V pražských Košířích se srazily tramvaje

  4. 6. 2019 11:01:00Novinky.cz
  V pražské Plzeňské ulici se v úterý dopoledne srazily tramvaje. Na místě zasahují hasiči dopravního podniku. O zraněných zatím nejsou informace.
 • Hasiči u Berlína mohou zuřícímu požáru lesa jen přihlížet. Je plný munice

  4. 6. 2019 10:47:02Novinky.cz
  Nedaleko Berlína zuří od pondělí rozsáhlý lesní požár. Plameny zachvátily plochu srovnatelnou s rozlohou berlínské čtvrti Wannsee, píše server deníku morgenpost.de. Hasiči šíření plamenů jen přihlížejí, píše agentura DPA. Jejich nasazení je velmi omezené, protože oblast je zamořena municí a hrozí exploze.
 • Letadlo havarovalo v Letňanech při přistání! Pilot se lehce zranil

  3. 6. 2019 16:45:00TN.CZ
  V pražských Letňanech havarovalo v pondělí odpoledne malé letadlo značky Cessna. Při nehodě se zranil pětatřicetiletý pilot. V letadle letěl sám. Do pražských Letňan vyjížděli v pondělí odpoledne pražští hasiči, záchranáři a policisté. Havarovalo tam letadlo Cessna 152. “Na místě zasahuje jednotka ze Satalic. Z letadla vytékají pohonné hmoty a my provádíme protipožární opatření,“ uvedli hasiči ve čtvrt na pět odpoledne.  Nehoda se stala při přistání poblíž Hůlkovy ulice. “Podle prvotních

Hasičské noviny jsou dostupné jako klasické tištěné noviny a elektronické noviny ve formátu PDF

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska