• Žena tvrdila, že spadla do potoka při záchraně dítěte, žádné nenašli

  12. 5. 2019 02:11:00TN.CZ
  Žena spadla v sobotu v noci do potoka v pražské Uhříněvsi a tvrdila, že se tak stalo při záchraně cizího dítěte. Hasiči a policisté však při rozsáhlé pátrací akci nikoho nenašli, dotyčnou odvezla záchranka. Pátrání začalo před půlnocí v centru Uhříněvsi v parčíku u Nového náměstí. Žena skončila po pádu v potoce. Poté říkala, že se snažila zachránit něčí dítě. Hasiči a policisté rozjeli velkou pátrací akci. Desítky mužů i s pomocí psů prohledávaly za deště břehy i koryto potoka v délce jednoho a
 • Na Jindřichohradecku hořel kulturní dům s požární zbrojnicí

  11. 5. 2019 22:51:01Novinky.cz
  Několik jednotek hasičů vyjíždělo v sobotu k požáru víceúčelové budovy v Budči na Jindřichohradecku. Ta sloužila jako kulturní dům s tělocvičnou pro děti ze základní školy a byla v ní také hasičská zbrojnice. V době požáru uvnitř naštěstí nikdo nebyl.
 • Řidič neodhadl výšku podjezdu. Dodávka se zasekla

  11. 5. 2019 21:51:00Deník.cz
  /FOTOGALERIE/ Středočeští hasiči v sobotu kolem půl jedenácté dopoledne vyjížděli dodávce uvězněné v železničním podjezdu.
 • Nad Prahou řádila bouřka. Škodu napáchala ve Žlutých lázních i Lipencích

  11. 5. 2019 18:32:00Deník.cz
  Odpolední bouřka doprovázená lijákem a silným větrem v metropoli způsobila největší potíže v pražských Žlutých lázních a Lipencích. Krátce před 18. hodinou hasiči oznámili osm výjezdů, které byly spojeny s řáděním živlu.
 • Žena uvízla na balkóně. Zachránit ji museli hasiči

  11. 5. 2019 17:45:00Deník.cz
  V sobotu kolem 17. hodiny přijeli hasiči na sídliště Mír v Českém Krumlově, kde zůstala žena zavřená na balkónu, uvnitř bytu zůstalo samo malé dítě.
 • Památkářům i ekologům navzdory. Francouzští poslanci schválili zákon urychlující obnovu Notre-Dame

  11. 5. 2019 13:44:01ČT 24
  Poslanci ve Francii odsouhlasili návrh zákona týkající se rekonstrukce katedrály Notre-Dame, kterou v dubnu poničil požár. Opozice i experti kritizují část legislativy, která umožňuje vládě v případně nutnosti obejít urbanistická, ekologická a památkářská pravidla či předpisy o veřejných zakázkách. 
 • Muž na Benešovsku měl živý sen, kdy kamion vjel do davu lidí. Připraven byl i vrtulník

  11. 5. 2019 13:32:02Novinky.cz
  Záchranáři, hasiči i policisté vyjeli v sobotu dopoledne na Benešovsku k nahlášené vážné nehodě, při které měl kamion najet do davu lidí. Připraven byl také vrtulník a záchranáři se chystali vyhlásit traumaplan. Na místě nehody však nikoho nenašli, volající měl totiž živý sen.
 • Nouzové přistání u Příbrami! V letadle bez kola byli čtyři lidé

  11. 5. 2019 12:29:00TN.CZ
  Chvíle hrůzy mají za sebou čtyři lidé, kteří v sobotu letěli v malém letadle. Během letu se ukázalo, že má letadlo poškozený podvozek. Na letiště se okamžitě strhl povyk, hasiči pokryli přistávací plochu hasební pěnou, na místo dorazil také záchranářský vrtulník. Ten ale naštěstí nemusel zasahovat, nouzové přistání vyšlo. V sobotu dopoledne byl na letišti Dlouhá lota u Příbrami vyhlášen poplach kvůli nouzovému přistání malého letadla, které mělo problémy s podvozkem. V letadle byli čtyři
 • Na letišti u Příbrami nouzově přistálo malé letadlo. Nikdo nebyl zraněn

  11. 5. 2019 12:24:00Deník.cz
  /FOTOGALERIE/ Na letišti Dlouhá Lhota, jež se nachází nedaleko Příbrami, zasahovali dnes krátce před polednem hasiči, záchranáři a policisté. Nouzově zde přistálo letadlo s poškozeným podvozkem. Na palubě stroje byly čtyři osoby, dle informace na facebookovém profilu středočeských hasičů nebyl nikdo zraněn.
 • Na letišti u Příbrami bezpečně přistálo letadlo s poškozeným podvozkem

  11. 5. 2019 11:57:00iDNES.cz
  Složky Integrovaného záchranného systému zasahovaly na letišti Dlouhá Lhota u Příbrami, kde přistávalo vyhlídkové letadlo s poškozeným podvozkem. Hasiči dráhu pokryli hasební pěnou, aby zabránili případnému požáru. Letadlo do ní bezpečně dosedlo. Z kokpitu vystoupila čtyřčlenná posádka. Další články k tématu:Na letišti u Příbrami havarovala letadla, obě měla problémy s podvozkemNa Příbramsku se po nepodařeném manévru zabil zkušený parašutistaParašutista zemřel po pádu z čtyřkilometrové výšky, neotevřel se padák

Hasičské noviny jsou dostupné jako klasické tištěné noviny a elektronické noviny ve formátu PDF

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska