• Žena spadla ze třiceti metrů. Z lomu ji vysvobozovali hasiči pomocí vrtulníku

  23. 6. 2019 16:40:00Deník.cz
  Žena se v neděli dopoledne zřítila z brněnského lomu Hády. Z těžko přístupného terénu ji hasiči transportovali do vrtulníku. Zraněná skončila s těžkými a mnohočetnými poraněními v bohunické nemocnici.
 • Auto skončilo po nehodě na Vysočině opřené podvozkem o strom

  23. 6. 2019 13:23:01Novinky.cz
  Hasiči ze Žďáru nad Sázavou řešili kuriózní nehodu řidiče škodovky. Autem havaroval vedle cesty tak, že vozidlo skončilo opřené o břízu zadní částí podvozku. Řidič skončil zraněný v péči záchranky.
 • Z hradu Oheb na Chrudimsku se zřítili tři lidé. Utrpěli středně těžká zranění

  23. 6. 2019 11:48:00Deník.cz
  Zásah na zřícenině hradu Oheb na skalním ostrohu nad přehradní nádrží Seč na Chrudimsku zaměstnal čtyři vyjezdové skupiny záchranářů Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje a hasiče.
 • V jihočeských Chlumanech evakuovali hasiči kvůli dešti 15 lidí. Do půlnoci zasahovali třicetkrát

  23. 6. 2019 11:37:00Lidovky.cz
  Jihočeští hasiči měli v sobotu večer až do půlnoci 30 zásahů kvůli prudkému dešti. V Chlumanech na Prachaticku evakuovali 15 lidí, jejich domy zalila voda z rozvodněného potoka a z rybníka. Hasiči čerpali vodu ze sklepů, odklízeli stromy. V neděli ráno o tom informovaly mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů a starostka Chluman Kateřina Pudivítrová (Nezávislí).Další články k tématu:Bouřky zasáhly východní i střední Čechy, další míří na Moravu. Déšť přerušil i festival VotvírákV sobotu se přes Česko přeženou silné bouřky. Očekávají se přívalové deště s kroupami a větremSilné bouřky s přívalovým deštěm a kroupy zasáhly v noci desítky míst na Moravě a Vysočině
 • Silný déšť: hasiči na jižní Moravě čerpali vodu ze sklepů

  23. 6. 2019 10:44:00TÝDEN.cz
  Silný noční déšť přidělal práci jihomoravským hasičům, kteří na více místech v kraji čerpali vodu ze sklepů a odstraňovali padlé stromy. V Hovoranech na Hodonínsku dešťová voda stékající z pole ohrožovala rodinný dům. Hasiči zprůchodnili kanál pro odtok vody a postavili kolem domku 20 metrů dlouhou hráz z pytlů písku.
 • Na jihu Čech hasiči kvůli dešti evakuovali několik rodin. Hrozilo, že praskne hráz rybníka

  23. 6. 2019 10:38:55ČT 24
  Prudký déšť zaměstnal v sobotu večer hasiče na jihu Čech, kteří měli do půlnoci asi 30 zásahů. V Chlumanech na Prachaticku evakuovali hasiči 15 lidí, jejich domy zalila voda z rozvodněného potoka a z rybníka. Jeho hráz se ale nakonec neprotrhla. Hasiči čerpali také vodu ze sklepů a odklízeli popadané stromy. 
 • Prudké deště zasáhly jižní Čechy. Hasiči museli evakuovat 15 lidí

  23. 6. 2019 08:29:00Deník.cz
  Jihočeští hasiči měli v sobotu večer až do půlnoci 30 zásahů kvůli prudkému dešti. V Chlumanech na Prachaticku evakuovali 15 lidí, jejich domy zalila voda z rozvodněného potoka a z rybníka. Hasiči čerpali vodu ze sklepů, odklízeli stromy. Informovaly o tom mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů a starostka Chluman Kateřina Pudivítrová (Nezávislí).
 • Při nehodě čtyř aut u Milína na Příbramsku se zranilo osm lidí. Přiletěly pro ně tři vrtulníky

  22. 6. 2019 22:37:00Lidovky.cz
  U Milína na Příbramsku v sobotu večer havarovala čtyři osobní auta, na místě je podle policie a hasičů osm zraněných. K hromadné nehodě přiletěly tři vrtulníky, řekla ČTK policejní mluvčí Michaela Richterová.Další články k tématu:Auto skončilo na střeše jiného vozu. Nehoda zablokovala provoz na nábřeží Kapitána Jaroše v PrazeDálnici D8 zablokovala před sjezdem na Zdiby nehoda čtyř autDálnici D1 uzavřela nehoda motorky. Dva lidé jsou zranění, jednoho odvezl vrtulníkD8 zablokovala na Litoměřicku ve směru na Německo nehoda dvou aut
 • Při hromadné nehodě u Milína na Příbramsku se zranilo osm lidí

  22. 6. 2019 22:18:07ČT 24
  U Milína na Příbramsku v sobotu večer havarovala čtyři osobní auta, na místě je podle policie a hasičů osm zraněných. K hromadné nehodě přiletěly tři vrtulníky, informovala policejní mluvčí Michaela Richterová.
 • Vážná nehoda uzavřela silnici u Příbrami. Srazila se čtyři auta

  22. 6. 2019 22:11:00Deník.cz
  U Milína na Příbramsku večer havarovala čtyři osobní auta, na místě je podle policie a hasičů osm zraněných. K hromadné nehodě přiletěly tři vrtulníky, řekla ČTK policejní mluvčí Michaela Richterová.

Hasičské noviny jsou dostupné jako klasické tištěné noviny a elektronické noviny ve formátu PDF

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska