• Budějovičtí hasiči zachránili topícího se ježka

  6. 6. 2019 11:47:01Novinky.cz
  Velmi kuriozní zásah mají za sebou profesionální hasiči z Českých Budějovic. Z řeky Malše museli vytahovat topícího se ježka.
 • Hasiči likvidovali červený fosfor v kontejneru, který zapálil odpadky

  6. 6. 2019 11:27:00iDNES.cz
  V nebezpečí se ocitli ostravští hasiči při likvidaci požáru kontejnerů v městské části Hrušov. V odpadu totiž zjistili dvě lahvičky s červeným fosforem, který odpadky nejspíš zapálil.Další články k tématu:Popelářům začaly za jízdy hořet odpadky. Oheň způsobil červený fosforCelníci odhalili nelegální obchod s červeným fosforem. Zadrželi tři lidiV lese u Plzně někdo vyhodil velké množství chemikálií na výrobu drog
 • Od západu k východu se ženou bouřky. Nejhůř jsou na tom střední Čechy

  6. 6. 2019 11:11:40ČT 24
  Česko zasáhly přívalové deště a bouřky. Nejhorší situace je ve Středočeském kraji. Hasiči na Berounsku zasahují u popadaných stromů. Silnici mezi Davlí a Měchenicemi zaplavila vrstva bahna. Před dalšími bouřkami varují meteorologové až do pátečních 4:00, výstraha varování Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) platí pro Olomoucký, Moravskoslezský a Zlínský kraj.
 • Silné bouřky udeřily na Prahu a okolí

  6. 6. 2019 10:55:00Novinky.cz
  Do České republiky vtrhly ve čtvrtek avizované bouřky. Silná bouře doprovázená krupobitím odpoledne zkomplikovala dopravu v Praze. Hasiči vyjížděli na téměř 40 míst. Na východ republiky dorazí bouřky až později večer.
 • Silné bouřky udeřily na Prahu a okolí, hustě prší na jihu Čech

  6. 6. 2019 10:55:00Novinky.cz
  Do České republiky vtrhly ve čtvrtek avizované bouřky. Silná bouře doprovázená krupobitím odpoledne zkomplikovala dopravu v Praze. Hasiči vyjížděli na téměř 40 míst. Meteorologové pak varovali před vydatnými dešti na jihu Čech, kde zatím prší s úhrny kolem 50 milimetrů.
 • Silné bouřky udeřily na Prahu a okolí, hustě pršelo na jihu Čech

  6. 6. 2019 10:55:00Novinky.cz
  Do České republiky vtrhly ve čtvrtek avizované bouřky. Silná bouře doprovázená krupobitím odpoledne zkomplikovala dopravu v Praze. Hasiči vyjížděli na téměř 40 míst. Nuslích se podle pražského primátora ocitlo bez vody přes 4500 lidí. Přívalové deště zasáhly i jih Čech. Meteorologové pak rozšířili výstrahu před velmi silnými bouřkami s přívalovými srážkami.
 • Silné bouřky udeřily, na jihu Čech rozvodnily řeky

  6. 6. 2019 10:55:00Novinky.cz
  Do České republiky vtrhly ve čtvrtek avizované bouřky. Silná bouře doprovázená krupobitím odpoledne zkomplikovala dopravu v Praze. Hasiči vyjížděli na téměř 40 míst. Nuslích se podle pražského primátora ocitlo bez vody přes 4500 lidí. Přívalové deště zasáhly i jih Čech i část Vysočiny. Meteorologové pak rozšířili výstrahu před velmi silnými bouřkami s přívalovými srážkami.
 • Obnova chaty Libušín pokračuje. Na stěny se vrátili i zbojníci Ondráš a Juráš

  6. 6. 2019 09:03:00Deník.cz
  Obnova požárem zničené chaty Libušín na Pustevnách zdárně pokračuje. K řemeslníkům pracujícím na stavební části památky se připojili také restaurátoři, kteří obnovují původní malby v interiéru. Veřejnost se do chaty, kterou na jaře 2014 zničil rozsáhlý požár, podívá v první polovině příštího roku.
 • Těhotné ženy a děti v ohrožení! Po požáru mohou mít otravu olovem

  6. 6. 2019 05:45:00TN.CZ
  Požár katedrály Notre-Dame může mít dopad nejen na statiku budovy, ale také na zdraví obyvatel. V ohrožení jsou podle místních lékařů především děti a těhotné ženy, které by měly podstoupit odběr krve, jelikož hrozí, že v ní může být velké množství olova. Mohlo by jim to způsobit otravu. Pařížské zdravotnické úřady vyzvaly v pondělí těhotné ženy i děti, které žijí blízko katedrály Notre-Dame, aby navštívily svého lékaře a nechaly si odebrat krev. Reagovaly tak na výsledky vyšetření dítěte,
 • Zbraně a výbušniny! Vyhořelý byt v Holešovicích prohledala policie

  5. 6. 2019 22:04:00TN.CZ
  Obecné ohrožení z nedbalosti. Tak policisté vyšetřují úterní požár v pražských Holešovicích. Nejspíš kvůli uskladněné pyrotechnice se z bytu v pátém patře činžovního domu ozvaly výbuchy a začalo hořet. Hasiči museli zachraňovat nájemníky z bytů i balkonů pomocí výškové techniky. 45 lidí bylo evakuováno, 15 se jich zranilo. Bedny plné rachejtlí a výbušnin. Tohle ve středu po osmnácté hodině odváželi pyrotechnici z bytu, kde v úterý hořelo. Nájemník se sice zabývá efekty pro film a divadlo,

Hasičské noviny jsou dostupné jako klasické tištěné noviny a elektronické noviny ve formátu PDF

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska