• Tragická nehoda u Slaného. Při srážce osobního vozu s nákladním zemřel člověk

  29. 6. 2019 11:04:00Deník.cz
  /FOTOGALERIE/ K tragické dopravní nehodě došlo na silnici I/7 u Slaného v sobotu 29. června kolem jedné hodiny ráno. "K dopravní nehodě osobního a nákladního automobilu vyjely jednotky HZS Kladno a Slaný. U jedné osoby lékař zdravotnické záchranné služby konstatoval exitus," uvedl Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje. Silnice byla několik hodin uzavřena.
 • Vážná nehoda na Kladensku. Tři lidé se zranili

  29. 6. 2019 10:40:00Deník.cz
  /FOTOGALERIE/ K těžké dopravní nehodě došlo v pátek 28. června po poledni za obcí Třebusice na Kladensku. „K dopravní nehodě dvou osobních automobilů za obcí Třebusice vyjely jednotky HZS Kladno a Slaný. Na místě byly celkem tři zraněné osoby,“ uvedl Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje.
 • Svědci podpírali vlastníma rukama dodávku. Zachránili řidiči život

  29. 6. 2019 09:13:00TN.CZ
  V Doksách na Českolipsku narazila dodávka do stromu. Zaklíněného a vážně zraněného řidiče zachraňovali nejen hasiči a záchranáři, pomohli i pohotoví svědci, kterým řidič zřejmě vděčí za svůj život. Podpírali dodávku, aby se nepřevrátila, dokud nepřijela pomoc. K vážné nehodě došlo v pátek odpoledne v části obce Doksy na Českolipsku, kde narazila dodávka do stromu. "Již v ohlášení měli hasiči informaci, že je muž ve vozidle zaklíněný. Nezbytným pomocníkem hasičů tak bylo hydraulické vyprošťovací
 • Čivava uvízla ve dvoumetrovém vrtu. Zachraňovaly ji tři jednotky hasičů

  28. 6. 2019 18:25:00Deník.cz
  /FOTOGALERIE/ Pád psa do dva metry hlubokého a třicet centimetrů širokého vrtu na zahradě rodinného domu ve Starém Městě zalarmoval ve čtvrtek 27. června večer celkem tři jednotky hasičů.
 • Kamionu se zablokoval volant. Neovladatelný vůz skončil v příkopu

  28. 6. 2019 17:26:00Deník.cz
  /FOTOGALERIE/ K nehodě kamionu došlo v pátek 28. června dopoledne na hlavním tahu I/38 poblíž obce Horky. Dopravu na silnici museli kyvadlově řídit hasiči. "Uvnitř kamionu zůstal zaklíněný muž, my jsme provedli protipožární opatření a řídili dopravu. Domluvili jsme se s majitelem, že vyproštění kamionu provede specializovaná firma," uvedl mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda s tím, že zásah byl ukončen ve 12.30 hodin.
 • Dělníkovi uvázla ruka ve stroji, lékař ji musel pilou amputovat

  28. 6. 2019 14:34:00iDNES.cz
  Velmi vážný úraz se stal třiatřicetiletému muži v továrně na Tachovsku. Ruka mu uvázla ve stroji a ani hasičům se ji nepodařilo dostat ven. Lékař mu ji musel na místě odříznout.Další články k tématu:Po svařování autogenem vzplál na muži oděv, popálený je i jeho kolegaZloděj v nemocnici okradl pacienta po amputaci nohy, chytili ho sanitářiMuž hubil plevel a zasáhla ho elektřina. Plzeň byla bez proudu
 • VIDEO: Požár stodoly v Pecce na Jičínsku

  28. 6. 2019 13:49:00TN.CZ
  Čtyři lidé, z toho dva hasiči, se zranili během požáru stodoly v Pecce na Jičínsku. Škoda byla předběžně vyčíslena na jeden a půl milionu koru  -
 • Dělníkovi se na Tachovsku zasekla ruka ve stroji, lékaři mu ji museli na místě odříznout

  28. 6. 2019 13:05:03Novinky.cz
  Hororovou scénu zažili dělníci v pátek v poledne v jedné z továren na Tachovsku. Jednomu z nich uvízla ruka ve stroji na zpracování plastů. Protože hasiči mu ji nedokázali rychle vyprostit a hrozily tak další zdravotní komplikace, lékaři mu ji na místě odřízli pilou.
 • Šternberské hřbitovy zhasly. Radnice zakázala svíčky, bojí se požárů

  28. 6. 2019 12:29:32ČT 24
  Všechny svíčky musely zhasnout na hřbitovech v moravském Šternberku. Radnice zakázala jejich zapalování kvůli obavě z požárů, jejichž šíření by podle ní mohlo současné počasí napomáhat. Nařízení vydalo město poté, co plápolající plamínky svíček umístěných na hrobech požár již málem zažehly.
 • Rozžhavená Francie očekává až 45 stupňů, ve Španělsku se vedrem vznítil hnůj

  28. 6. 2019 12:13:00iDNES.cz
  Až na rekordních 45 stupňů se v pátek mohou vyšplhat teploty na jihu Francie. Kvůli vedrům platí ve čtyřech departementech výstraha nejvyššího stupně. Francouzská média to označují za bezprecedentní. Extrémní riziko hrozí i ve Španělsku. Úřady tam oznámily první oběť veder. Na severu země začaly lesní požáry poté, co se v jedné obci vznítila kopa hnoje.Další články k tématu:Evropu stále sužují vedra, na jihu teploty míří k 44 stupňům CelsiaVedro trápí Evropu. V Rakousku zachránili Čecha, v Německu řádí naháčiRekordní vedra v Evropě. Trpící zvířata v zoo dostávají zmražené potraviny

Hasičské noviny jsou dostupné jako klasické tištěné noviny a elektronické noviny ve formátu PDF

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska