• GALERIE: Požár na Kanárských ostrovech

  20. 8. 2019 08:28:00TN.CZ
  GALERIE: Požár na Kanárských ostrovech GALERIE: Požár na Kanárských ostrovech 
 • Někdejší Krejčířovu vilu zasáhl požár, plameny zničily téměř celou střechu

  20. 8. 2019 07:15:00TÝDEN.cz
  Někdejší vilu uprchlého odsouzeného podnikatele Radovana Krejčíře v Černošicích u Prahy zasáhl v noci rozsáhlý požár, plameny zničily téměř celou střechu. Na místě nyní zasahuje osm jednotek hasičů, je vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu, řekla mluvčí středočeských hasičů Vladimíra Kereková.
 • Krejčířovu vilu zasáhl požár, škoda půjde do milionů

  20. 8. 2019 07:15:00TÝDEN.cz
  Někdejší vilu uprchlého odsouzeného podnikatele Radovana Krejčíře v Černošicích u Prahy zasáhl v noci na úterý rozsáhlý požár. Plameny zničily téměř celou střechu. S ohněm do rána bojovalo několik jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů, kolem 7.30 se jim podařilo dostat požár pod kontrolu, řekla mluvčí středočeských hasičů Vladimíra Kereková.
 • Příčinou požáru Křejčírovy vily je nejspíš úmysl či nedbalost

  20. 8. 2019 07:15:00TÝDEN.cz
  Pravděpodobnou příčinou vzniku požáru vily v Černošicích u Prahy, která patřila uprchlému kontroverznímu podnikateli Radovanu Krejčířovi, je nedbalost nebo úmysl, řekla mluvčí hasičů Vladimíra Kereková. Požár hasiči uhasili zhruba po devíti hodinách.
 • Někdejší Krejčířovu vilu v Černošicích zasáhl v noci požár, plameny zničily skoro celou střechu

  20. 8. 2019 06:58:00Lidovky.cz
  Někdejší vilu uprchlého odsouzeného podnikatele Radovana Krejčíře v Černošicích u Prahy zasáhl v noci rozsáhlý požár, plameny zničily téměř celou střechu. Na místě nyní zasahuje osm jednotek hasičů, je vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu, sdělila v úterý ráno mluvčí středočeských hasičů Vladimíra Kereková. Další články k tématu:Na Sibiři hasiči dál bojují s plameny, většinu však nechávají být. Může za to pasivita úřadů, hlásí médiaVIDEO: Na dálnici v Chorvatsku shořel český autobus. Nikomu se nic nestalo, turisté už jsou domaPři požáru v ukrajinském hotelu v Oděse zemřelo osm lidí, deset utrpělo zraněníV libereckém panelovém domě vybuchl plyn a způsobil požár bytu. Hasiči museli evakuovat 35 lidíBlesk v Olešnici zapálil roubenku. Oheň zničil skoro celou střechu, škoda je za milion korun
 • Vila, která patřila Krejčířovi, v noci hořela. Plameny téměř zničily střechu

  20. 8. 2019 06:56:00Deník.cz
  /VIDEO, FOTOGALERIE/ Někdejší vilu uprchlého odsouzeného podnikatele Radovana Krejčíře v Černošicích u Prahy zasáhl v noci rozsáhlý požár, plameny zničily téměř celou střechu. Na místě nyní zasahuje osm jednotek hasičů, je vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu, řekla dnes ráno mluvčí středočeských hasičů Vladimíra Kereková.
 • Hoří Krejčířova vila, v Černošicích zasahuje několik jednotek hasičů

  20. 8. 2019 06:42:00iDNES.cz
  Někdejší vilu uprchlého podnikatele Radovana Krejčíře v Černošicích zasáhl v noci z pondělí na úterý rozsáhlý požár, hořela střecha. Na místě je osm jednotek hasičů, podle velitele zásahu budou muset být na místě minimálně do poledne. Dům je delší dobu neobývaný, zatím nejsou informace, že by byl při požáru někdo zraněn.Další články k tématu:Rodina chce uprchlého Radovana Krejčíře doma, o pomoc žádá české úřadyOBRAZEM: Skanzen 90. let. Ve vile Radovana Krejčíře se zastavil časPošlete mě domů do Česka, nebo vám uteču, hrozí Krejčíř ministrovi JARVelká Krejčířova vila zůstane pustá, do dražby se nikdo nepřihlásilVIDEO: V Krejčířově vile je rušno, nezvaní hosté tam fotí a točí videa
 • Někdejší Krejčířova vila v Černošicích vyhořela. Na místě zasahují hasiči

  20. 8. 2019 06:22:06ČT 24
  Někdejší vilu uprchlého odsouzeného podnikatele Radovana Krejčíře v Černošicích u Prahy zasáhl v noci rozsáhlý požár. Plameny zničily téměř celou střechu. Na místě nyní zasahuje osm jednotek hasičů a je vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu. Příčina požáru zatím není známá. Dům, na který byla kvůli Krejčířovým dluhům uvalena exekuce, byl dlouhodobě neobývaný. V dražbě se vilu opakovaně nepodařilo prodat.
 • Krejčířova vila v Černošicích hoří. Na místě zasahují hasiči

  20. 8. 2019 06:22:06ČT 24
  Někdejší vilu uprchlého odsouzeného podnikatele Radovana Krejčíře v Černošicích u Prahy zasáhl v noci rozsáhlý požár. Plameny zničily téměř celou střechu. Na místě nyní zasahuje osm jednotek hasičů a je vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu. Příčina požáru zatím není známá. Dům, na který byla kvůli Krejčířovým dluhům uvalena exekuce, je dlouhodobě neobývaný. V dražbě se vilu opakovaně nepodařilo prodat.
 • Požár Krejčířovy vily v Černošicích dostali hasiči pod kontrolu. Plameny zničily skoro celou střechu

  20. 8. 2019 06:22:06ČT 24
  Někdejší vilu uprchlého odsouzeného podnikatele Radovana Krejčíře v Černošicích u Prahy zasáhl v noci rozsáhlý požár. Plameny zničily téměř celou střechu. Hasiči již požár mají pod kontrolou, stále však na místě zasahují. Příčina požáru zatím není známá. Dům, na který byla kvůli Krejčířovým dluhům uvalena exekuce, je dlouhodobě neobývaný. V dražbě se vilu opakovaně nepodařilo prodat.

Hasičské noviny jsou dostupné jako klasické tištěné noviny a elektronické noviny ve formátu PDF

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska