• Hasič z Lounska Martin Pošta: K hasičům jsem se dostal už v mateřské škole

  21. 8. 2019 07:00:00Deník.cz
  /ROZHOVOR/ Přes prázdniny v seriálu Hasiči okolo nás představujeme jednotlivé hasiče ze severu Čech. Tentokrát jsme připravili rozhovor s Martinem Poštou, dobrovolným hasičem v Postoloprtech a profesionálem v Žatci na Lounsku.
 • Štáb České televize natáčel sibiřské lesy, které lehly popelem

  20. 8. 2019 17:41:09ČT 24
  Ruští hasiči stále bojují s rozsáhlými požáry na Sibiři. Rozloha, kde živel řádil, se zmenšila trojnásobně, přesto je v plamenech stále ještě milion hektarů, tedy území odpovídající asi osmině rozlohy Česka. Plameny často řádí v neobydlených a nepřístupných oblastech. Se skupinou hasičů se na jedno takové místo dostal i zpravodaj ČT v Rusku Miroslav Karas se štábem.
 • Hasiči likvidují ropnou skvrnu na Vltavě

  20. 8. 2019 17:35:01Novinky.cz
  Hasiči na Vltavě na Příbramsku likvidují ropnou skvrnu. Ropa je na asi kilometrovém úseku, odkud unikla, zatím není jasné. „Zásah zřejmě potrvá déle,” řekla mluvčí středočeských hasičů Vladimíra Kereková.
 • Kůň uvízl v rozbahněné jímce, vyplašené zvíře zachránili hasiči

  20. 8. 2019 16:55:00TN.CZ
  Liberečtí hasiči si v úterý ani nestihli oddechnout po jednom případu a už museli zamířit k dalšímu. Jednalo se o náročnou záchranu koně, který uvízl v jímce. Hasičům se vyplašené zvíře naštěstí podařilo velmi rychle vyprostit pomocí upínacích popruhů a záchranné sítě. Na vše dohlížel veterinář. Tři jednotky hasičů zasahovaly v úterý před jedenáctou hodinou u dopravní nehody v obci Ještřebí, kde se srazila dvě osobní auta. Hasiči museli vyprostit jednu zraněnou ženu, které následně poskytli
 • Pojistka Krejčířovy vily na splacení dluhů nepůjde. Dostane ji jeho žena

  20. 8. 2019 15:32:00iDNES.cz
  Peníze z pojistky z části vyhořelé Krejčířovy vily by nešly na splacení exekucí uprchlého podnikatele. Připadly by majitelce domu a Křejčířově partnerce Kateřině Krejčířové. Hasiči škodu na rozsáhlém sídle v Černošicích předběžně odhadli na 20 milionů korun. Další články k tématu:Krejčířovu vilu v Černošicích zřejmě někdo zapálil, škoda jde do milionůDo dražby vily uprchlého Radovana Krejčíře se znovu nikdo nepřihlásilOBRAZEM: Skanzen 90. let. Ve vile Radovana Krejčíře se zastavil čas´Hrad´ za 400 milionů. I se žralokem
 • Škoda způsobená požárem někdejší Krejčířovy vily je 20 milionů

  20. 8. 2019 15:23:00TÝDEN.cz
  Škoda způsobená požárem někdejší Krejčířovy vily v Černošicích u Prahy vzrostla na 20 milionů korun. Vyšetřovatel původně odhadoval škodu na pět milionů. Příčinou vzniku požáru je nedbalost nebo úmysl, vyšetřovatelé nalezli ohnisko. Speciálně vycvičený pes na hledání urychlovačů hoření ale nic nenašel, řekla mluvčí hasičů Vladimíra Kereková.
 • Škoda způsobená požárem někdejší Krejčířovy vily je dvacet milionů

  20. 8. 2019 15:23:00TÝDEN.cz
  Škoda způsobená požárem někdejší Krejčířovy vily v Černošicích u Prahy vzrostla na dvacet milionů korun. Vyšetřovatel původně odhadoval škodu na pět milionů. Příčinou vzniku požáru je nedbalost nebo úmysl, vyšetřovatelé nalezli ohnisko. Speciálně vycvičený pes na hledání urychlovačů hoření ale nic nenašel, řekla mluvčí hasičů Vladimíra Kereková.
 • Exekutoři nevědí, zda byla Krejčířova vila před požárem pojištěna. Peníze by dostala manželka

  20. 8. 2019 14:57:01Novinky.cz
  Požár vily podnikatele Radovana Krejčíře nadělal starosti Exekutorské komoře ČR, jejíž členové se již několik let snaží dům prodat. Nyní budou muset zajistit nový znalecký posudek. Jasno není ani v tom, zda bylo stavení pojištěné. Případnou pojistku totiž sjednává majitel, tudíž Krejčířova manželka Kateřina.
 • Při požáru v Bratislavě zahynuli matka se synem

  20. 8. 2019 12:48:01Novinky.cz
  Při požáru v paneláku v Jurkovičově ulici v bratislavské městské části Rača zemřela v noci na úterý matka s 53letým synem. Hasiči po uhašení požáru našli v bytě dvě těla.
 • Žárlivec polil byt expartnerky ředidlem a škrtl, žena má popálené ruce

  20. 8. 2019 12:24:00iDNES.cz
  Tragédií málem skončila hádka bývalých partnerů, která se odehrála v Chebu. Sedmatřicetiletý muž totiž ze žárlivosti v bytě své o rok starší expřítelkyně schválně založil požár. Ženě se sice podařilo oheň uhasit, ale utrpěla zranění. Útočníkovi nyní hrozí vysoký trest.Další články k tématu:Žárlivá studentka zbila na plese dívku, se kterou tančil její přítelZabiju ti psa, psala žárlivá žena své sokyni ve výhružných SMS zpráváchMuž hledal v cizím bytě manželku, mladíka zbil a vzal ho latí přes zádaBývalou přítelkyni svázal lepicí páskou a hrozil, že ji ostříhá dohola

Hasičské noviny jsou dostupné jako klasické tištěné noviny a elektronické noviny ve formátu PDF

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska