• Hasiči vytáhli z bažiny v raspenavském Pekle kobylu

  15. 7. 2019 10:15:01Novinky.cz
  Hasiči v Raspenavě na Liberecku zachraňovali v neděli kobylu, která zapadla v místní části Peklo do bahna. Vysílené zvíře se podařilo vytáhnout pomocí speciální sítě.
 • Srážka čtyř aut zablokovala provoz na silnici I/13. Jeden řidič na místě zemřel

  15. 7. 2019 09:49:00Deník.cz
  /FOTOGALERIE/ Liberečtí profesionální hasiči v pondělí ráno zasahovali u dopravní nehody čtyř osobních automobilů.
 • Přes sedmdesát mrtvých při záplavách v Nepálu, Indii a Bangladéši. Deště mají pokračovat

  15. 7. 2019 07:19:02ČT 24
  Přes sedm desítek obětí si od čtvrtka vyžádaly záplavy a sesuvy půdy, které postihly Nepál, severovýchodní Indii a Bangladéš. Nejvíce mrtvých je v Nepálu. Silné monzunové deště rozvodnily místní řeky a zaplavily tisíce domů, zničily mosty a poškodily silnice. Přes dva miliony lidí musely podle agentury Reuters opustit své domovy. Deště mají podle předpovědí pokračovat i v dalších dnech.
 • Záplavy sužují Indii, Nepál a Bangladéš. Zemřelo přes sedmdesát lidí

  15. 7. 2019 07:13:00iDNES.cz
  Silné monzunové deště rozvodnily místní řeky a zaplavily tisíce domů, zničily mosty a poškodily silnice. Přes dva miliony lidí musely opustit své domovy, více než sedm desítek lidí je zraněných, další desítky se pohřešují. Deště mají podle předpovědí pokračovat i v dalších dnech.Další články k tématu:Nebezpečné počasí: kroupy velké jako pomeranče zranily v Itálii dvacet lidíBylo to hrozné, líčí turistka. Při bouři zemřeli v Chalkidiki dva ČešiVIDEO: Obří výletní loď se za bouřky řítila na nábřeží. Benátčané zuříVIDEO: Záplavy zasáhly Španělsko a Spojené státy, krupobití zase Veronu
 • Záplavy v Nepálu, Indii a Bangladéši mají už přes 70 obětí

  15. 7. 2019 06:15:01Novinky.cz
  Přes sedm desítek obětí si od čtvrtka vyžádaly záplavy a sesuvy půdy, které postihly Nepál, severovýchodní Indii a Bangladéš. Nejvíce mrtvých je v Nepálu. Silné monzunové deště rozvodnily místní řeky a zaplavily tisíce domů, zničily mosty a poškodily silnice. Přes dva miliony lidí musely podle agentury Reuters opustit své domovy, deště mají podle předpovědí pokračovat i v dalších dnech.
 • Souprava metra usmrtila ve stanici Muzeum člověka

  15. 7. 2019 02:22:00TN.CZ
  Pražští hasiči a záchranáři zasahovali v noci na pondělí ve stanici metra Muzeum u nehody, která si vyžádala lidský život. Souprava metra tam usmrtila člověka. K nehodě došlo krátce po půlnoci na pondělí na nástupišti linky C ve směru na Háje. Na místo ihned vyrazili lékaři záchranné služby spolu s hasiči a policisty. Zatím není jasné, zda se jednalo o nešťastnou událost nebo o úmyslný čin sebevraha. Bohužel postiženému už nebylo pomoci a lékař konstatoval smrt.  Vestibul metra byl po nehodě
 • Tragická nehoda u Černožic, po srážce vlaku s autem zemřeli 4 lidé!

  14. 7. 2019 16:08:00TN.CZ
  Tragicky skončila nedělní nehoda v obci Černožice v Královéhradeckém kraji, kde se srazil vlak s osobním autem. Při strašlivé nehodě zemřeli čtyři lidé. Silnice i železnice jsou kvůli zásahu záchranářů, policistů a hasičů uzavřeny. Tísňová linka přijala hlášení o nehodě v neděli před třetí hodinou odpoledne, do obce Černožice k nehodě vlaku s černým osobním autem vyrazili záchranáři, policisté i hasiči. Na železničním přejezdu, který není opatřen závorami, se srazilo černé auto značky Škoda s
 • Neukáznění či zmatkující řidiči blokují sanitky a hasiče. "Situace je teď mnohem horší než před lety"

  14. 7. 2019 14:57:32ČT 24
  Cesty hasičů nebo sanitek k zásahům jsou čím dál náročnější. Jejich řidiči si stěžují, že jim ostatní doslova vjíždějí pod kola. Nouzové manévry musí provádět každý den i několikrát. Když se nepovedou a stane se dopravní nehoda, musí potom k požáru nebo pacientovi vyjet náhradní vůz, čím se ztrácejí cenné minuty.
 • Muž spadl v Duchcově do studny, museli ho oživovat

  14. 7. 2019 13:43:00Deník.cz
  Vrtulník vzlétal v sobotu odpoledne v Duchcově na Teplicku k muži, který spadl do studny. Zraněného ho vyprostili hasiči, na místě jej pak museli resuscitovat zdravotníci.
 • OBRAZEM: Krásné zlato a bronz. Hasičky z Výčap přijely, viděly a hned i vítězily

  14. 7. 2019 12:00:00Deník.cz
  Na letošním Mistrovství České republiky v požárním sportu dorostu reprezentovali kraj Vysočina dorostenci a dorostenky z Výčap. V celorepublikové konkurenci se neztratili. Chlapci obsadili celkově sedmé místo. Dívkám to dokonce zacinkalo, přivezly zlatou medaili za 1. místo z disciplíny požární útok a v celkovém pořadí urvaly bronzové medaile.

Hasičské noviny jsou dostupné jako klasické tištěné noviny a elektronické noviny ve formátu PDF

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska