• Pozvánka na tiskovou konferenci k výsledku kontrol únikových her

  16. 7. 2019 15:20:00HZSČR
  16. 7. 2019 (NZ) - V souvislosti s tragickým požárem v prostorách únikové hry na severu Polska dne 4. ledna, vydal náměstek generálního ředitele HZS ČR pro prevenci a civilní nouzovou připravenost plk. Daniel Miklós rozkaz, aby oddělení prevence jednotlivých HZS krajů provedly mimořádné tematické kontroly v prostorách provozovatelů únikových her v ČR.
 • Nedaleko Prahy hoří sklad s bateriemi. Hasiči s ním stále bojují

  16. 7. 2019 15:01:00TÝDEN.cz
  V Tursku u Prahy od dopoledne hoří bývalé zemědělské haly, které nyní slouží jako sklady různých firem. Nikdo nebyl zraněn. Vyhlášen byl nejdříve druhý, následně třetí stupeň požárního poplachu ze čtyř možných, na místě tak zasahuje několik desítek hasičů.
 • Nedaleko Prahy hoří sklad s bateriemi. Hasiči mají problémy

  16. 7. 2019 15:01:00TÝDEN.cz
  V Tursku u Prahy od dnešního dopoledne hoří bývalé zemědělské haly, které slouží jako sklady různých firem. Nikdo nebyl zraněn. Vyhlášen byl nejdříve druhý, paktřetí stupeň požárního poplachu ze čtyř možných.
 • Dobrovolné hasičky na Náchodsku narazili do stromu, museli je vyprostit

  16. 7. 2019 14:45:01Novinky.cz
  Automobil dobrovolných hasičů z obce Nahořany na Náchodsku v úterý dopoledne havaroval. Zaklíněnou posádku vozu museli zachraňovat kolegové z Nového Města nad Metují a profesionální hasiči z Jaroměře, zraněné ženy poté transportovali zdravotníci do nemocnice.
 • Dobrovolné hasičky narazily při výcviku do stromu, z vraku je vystříhali

  16. 7. 2019 13:59:00iDNES.cz
  Nedaleko obce Nahořany na Náchodsku havarovala dodávka místních dobrovolných hasičů. Řidička a spolujezdkyně v hasičském voze zrovna absolvovaly pravidelný výcvik. Obě skončily se zraněním v hradecké nemocnici.Další články k tématu:Mladý řidič vyjel ze silnice a skončil v řece, v autě měl tři dětiTragická srážka auta a vlaku u Jaroměře. Na místě zemřeli čtyři lidé
 • V Ústí nad Labem vzplanul panelákový byt. Na místě zasahují hasiči

  16. 7. 2019 13:29:00Deník.cz
  Ve Větrné ulici na Severní Terase v Ústí nad Labem propukl požár v jednom z panelákových bytů. „Na místo vyrazili hasiči,“ potvrdila policejní mluvčí Šárka Poláčková.
 • V Bublavě na Sokolovsku uniká plyn, je cítit i v nedalekém dětském táboře

  16. 7. 2019 12:46:00iDNES.cz
  V Bublavě u Kraslic na Sokolovsku zasahují hasiči u úniku plynu, který začal unikat z poškozeného vedení při výkopových pracích. Plyn je cítit i v nedalekém penzionu, kde je ubytovaný dětský tábor.
 • Po požáru přístřešku zůstal mrtvý muž! Policisté už vypátrali vraha

  16. 7. 2019 12:09:00TN.CZ
  Hrůzný nález čekal minulý víkend na hasiče v pražských Záběhlicích. Při zásahu u provizorního přístřešku totiž narazili na lidské tělo. Případem se okamžitě začali zabývat kriminalisté. Těm se nakonec podařilo zjistit, že šlo o vraždu. Pachateli teď hrozí 20 let za mřížemi. Lidské tělo našli pražští hasiči v soboru 6. července při požárů provizorního přístřešku v lesnatém porostu mezi ulicemi Sady zahradnické mládeže a Doupovská. Ten využívají lidé bez domova. Případem se proto okamžitě začala
 • V Tursku u Prahy hoří sklady, údajně jde i o halu s bateriemi. Hasiči mají požár pod kontrolou

  16. 7. 2019 11:46:00Lidovky.cz
  V Tursku u Prahy hoří bývalé zemědělské haly, které nyní slouží jako sklady různých firem. Vyhlášen byl druhý stupeň požárního poplachu ze čtyř možných, na místě tak zasahuje několik desítek hasičů, řekla mluvčí středočeských hasičů Vladimíra Kereková.Další články k tématu:Chaos na Manhattanu. Výpadek elektřiny v New Yorku postihl statisíce lidí, včetně turistůPřírodní požáry v arktickém regionu vyprodukovaly víc CO2 než Švédsko za rokDalší ničivé bouře v dovolenkových destinacích? Hrozí v Itálii a Řecku. Připravte se i na nebezpečná horkaU Moskvy hořela elektrárna, plameny šlehaly desítky metrů vysoko. Zemřel nejméně jeden člověkVrak sovětské ponorky je stále radioaktivní. Úroveň záření je v jeho okolí až 800 000krát vyšší
 • GALERIE: Požár průmyslové haly v Tursku

  16. 7. 2019 11:29:00TN.CZ
  GALERIE: Požár průmyslové haly v Tursku  

Hasičské noviny jsou dostupné jako klasické tištěné noviny a elektronické noviny ve formátu PDF

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska