• Na Prachaticku vybuchl plyn v bytovém domě. Na místě je sedm zraněných

  3. 10. 2019 07:47:00Lidovky.cz
  V Lenoře na Prachaticku vybuchl plyn v bytovém domě. Na místě je sedm zraněných, uvedli hasiči. Jeden člověk se zřejmě pohřešuje. Dům je zdemolovaný.Další články k tématu:Středočeští hasiči měli kvůli větru nejvíc výjezdů v Česku. Zaměstnali je hlavně popadané stromySmrtelná nehoda kamionu a dodávky dlouhé hodiny blokovala silnici u Holic. Hasiči našli barel s žíravinouV areálu známé Špindlerovy boudy v Krkonoších vypukl požár. Hasiči oheň likvidovali tři hodiny
 • Na Prachaticku vybuchl plyn v bytovém domě. Na místě je sedm zraněných, budova je zdemolovaná

  3. 10. 2019 07:47:00Lidovky.cz
  V Lenoře na Prachaticku vybuchl dnes časně ráno plyn v bytovém domě. Podle hasičů je sedm lidí zraněných a jeden člověk se pohřešuje. Celkem hasiči z domu evakuovali 19 lidí, informoval mluvčí jihočeských hasičů Jana Neškodná. Třípodlažní bytový dům vedle hlavní silnice v Lenoře je zdemolovaný. Příčina výbuchu i škody zatím nejsou zjištěny.Další články k tématu:Středočeští hasiči měli kvůli větru nejvíc výjezdů v Česku. Zaměstnali je hlavně popadané stromySmrtelná nehoda kamionu a dodávky dlouhé hodiny blokovala silnici u Holic. Hasiči našli barel s žíravinouV areálu známé Špindlerovy boudy v Krkonoších vypukl požár. Hasiči oheň likvidovali tři hodiny
 • V bytovém domě na Prachaticku vybuchl plyn, lidé jsou zranění

  3. 10. 2019 07:46:00iDNES.cz
  V Lenoře na Prachaticku vybuchl plyn v bytovém domě. Na místě je sedm zraněných, uvedli hasiči. Jeden člověk se zřejmě pohřešuje. Dům je zdemolovaný.
 • Výbuch plynu na Prachaticku zdemoloval dům, sedm zraněných

  3. 10. 2019 07:44:33Novinky.cz
  V Lenoře na Prachaticku vybuchl plyn v bytovém domě. Na místě je sedm zraněných, uvedli hasiči. Jeden člověk se zřejmě pohřešuje. Dům je zdemolovaný.
 • V bytovce na Prachaticku bouchl plyn. Sedm lidí bylo zraněno

  3. 10. 2019 07:43:00Deník.cz
  Kolem čtvrté hodiny nad ránem (dnes 3. října) došlo k výbuchu v bytovém domě v Lenoře na Prachaticku. Nájemníky v šesti bytech vzbudila obrovská rána. Příčiny jsou zatím neznámé – hasiči se dovnitř ještě nedostali.
 • Na D1 vzplál kamion s auty, vytvořila se dlouhá kolona

  3. 10. 2019 07:11:01Novinky.cz
  Provoz na dálnici D1 ve směru na Prahu ve čtvrtek u Měřína blokoval požár kamionu s vlekem. Převážel devět osobních aut. K požáru po 3:00 vyjely tři jednotky hasičů. Zásah se obešel bez zranění. Škoda byla předběžně odhadnuta na 2,5 milionu korun, příčinu vyšetřovatelé zjišťují, sdělila mluvčí hasičů Petra Musilová.
 • Při požáru uhořeli čtyři psi! Podle majitele to někdo udělal úmyslně

  3. 10. 2019 05:45:00TN.CZ
  Obrovskou tragédii zažil čtenář TN.cz z Blanenska v Jihomoravském kraji. V opuštěném domku uhořeli čtyři psi. Jeden z nich patřil čtenáři a měl ho na hlídání u své sestry. Podle něho domek zapálil někdo schválně. Případem se zabývá i policie. Ve středu 11. září přišel čtenář TN.cz o svého pejska. Ten bydlel v opuštěném nádražním domku v Bílovicích nad Svitavou v Jihomoravském kraji. "Dal jsem ho sestře a příteli na hlídání. Tam kde bydlím, psa mít nemůžu," svěřil se muž TN.cz. Nemohl ho dát ani
 • Muž uvázl v šachtě, kterou kontroloval. Zachránit se ho nepodařilo

  2. 10. 2019 14:20:00iDNES.cz
  Hasiči zasahovali ve středu ráno v Italské ulici v Praze 2. Pomocí lezecké techniky vyprošťovali zaměstnance pražských kanalizací, který v šachtě uvázl poté, co mu došel kyslík. Devětadvacetiletého muže se zachránit nepodařilo.
 • V hořícím domku zahynuli čtyři psi, policisté prověřují úmyslné zapálení

  2. 10. 2019 13:00:00iDNES.cz
  Jihomoravští policisté vyšetřují požár drážního domku v Bílovicích nad Svitavou. Uhořeli v něm čtyři psi a policisté mají podezření, že domek někdo zapálil. Na místě zasahovalo jedenáct hasičských jednotek. Další články k tématu:Na D1 shořel nákladní vůz plný akumulátorů, vytekla z nich kyselinaV hořícím domě na Břeclavsku našli hasiči mrtvého. Muž se asi udusilVIDEO: Požár brněnské chatky provázel děsivý křik těžce popálené ženy
 • Za požár konírny na farmě v Chrastavě mohl uhlík z popela vysypaného ve dvoře

  2. 10. 2019 09:21:00Deník.cz
  Obyčejná nedbalost stála za dramatem, které si vyžádalo materiální škody ve výši 50 milionů korun, evakuaci lidí i zvířat.

Hasičské noviny jsou dostupné jako klasické tištěné noviny a elektronické noviny ve formátu PDF

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska