• V pařížské katedrále Notre-Dame vypukl požár, s živlem bojují hasiči

  15. 4. 2019 19:19:00iDNES.cz
  V proslulé pařížské katedrále Notre-Dame vypukl v pondělí požár, oznámili podle agentury AFP tamní hasiči. Záběry na sociálních sítích ukazují mohutný dým stoupající ze slavné stavby. Další články k tématu:Muž v Lyonu vyskočil z hořícího domu, těhotná manželka a dítě zahynulyLyžařské středisko Courchevel ve Francii hořelo, zemřeli dva lidéV Písku na Jablunkovsku hořel penzion. Požár hasilo 12 jednotek hasičů
 • V Paříži hoří známá katedrála Notre-Dame. Na místě jsou desítky hasičů

  15. 4. 2019 19:17:00Deník.cz
  Slavnou katedrálu Notre-Dame v Paříži zachvátily plameny. Příčina požáru zatím není známá. Na místě působí několik desítek hasičů. Informoval o tom server BBC. 
 • Slavnou katedrálu Notre-Dame v Paříži zachvátil požár! VIDEO

  15. 4. 2019 19:14:00TN.CZ
  V pařížské katedrále Notre-Dame hoří! Ze slavné katedrály v pondělí večer vyšlehly plameny a začal se valit bílý dým. Na místě zasahují hasiči. PŘIPRAVUJEME PODROBNOSTI  
 • V Paříži hoří katedrála Notre-Dame

  15. 4. 2019 19:14:00Novinky.cz
  V pařížské katedrále Notre-Dame vypukl požár, oznámili hasiči. Záběry na sociálních sítích ukazují mohutný dým stoupající ze slavné stavby. Okolí památky je nyní evakuováno, hasiči zahájili rozsáhlou operaci, píše agentura Reuters.
 • V Paříži hoří katedrála Notre-Dame, jedna z věží se zřítila

  15. 4. 2019 19:14:00Novinky.cz
  V pařížské katedrále Notre-Dame vypukl požár, oznámili hasiči. Záběry na sociálních sítích ukazují mohutný dým stoupající ze slavné stavby. Okolí památky je nyní evakuováno, hasiči zahájili rozsáhlou operaci, píše agentura Reuters. Zadní věž katedrály se zřítila.
 • Hořící katedrálu Notre-Dame se zřejmě hasičům nepodaří zachránit

  15. 4. 2019 19:14:00Novinky.cz
  V pařížské katedrále Notre-Dame vypukl požár, oznámili hasiči. Záběry na sociálních sítích ukazují mohutný dým stoupající ze slavné stavby. Oheň podle francouzských médií postupuje a hasiči se snaží z chrámu zachránit umělecká díla. Zadní věž katedrály se zřítila.
 • Konstrukce katedrály Notre-Dame zůstane zachována od kompletní zkázy

  15. 4. 2019 19:14:00Novinky.cz
  V pařížské katedrále Notre-Dame, kde v pondělí vpodvečer vypukl rozsáhlý požár, se hasičům podaří zachránit konstrukci stavby před celkovou zkázou. Uvedli to velitel pařížských hasičů Jean-Claude Gallet. Podle ministerstva vnitra má ještě trvat nejméně čtyři hodiny, než se požár podaří dostat pod kontrolu.
 • VIDEO: Kvůli požáru museli hasiči evakuovat několik lidí v Praze

  15. 4. 2019 19:08:00TN.CZ
  Pražští hasiči museli kvůli požáru evakuovat z domu na Vinohradské ulici ráno pět lidí. Jeden člověk skončil v péči lékařů. Požár vybavení bytu likvidovaly celkem tři jednotky hasičů. Pomocí automobilového žebříku a jednoho proudu vody oheň zdolali. Prostor odvětrali přetlakovou ventilací a museli rozebrat i poškozené stavební části bytu. Škoda je asi 200 tisíc korun, příčinou požáru byla nedbalost uživatelky bytu. - 
 • V panelovém domě hořelo. Z českolipského bytu utíkali tři lidé

  15. 4. 2019 17:39:00Deník.cz
  Hasiči a policisté dnes, v pondělí 15. dubna, zasahovali u požáru v panelovém domě v Okružní ulici v České Lípě. Z bytu, ve kterém požár vznikl, byly evakuovány tři osoby – jeden dospělí a dvě děti. Událost se obešla bez zranění.
 • Co dělat při požáru v tunelu, vysvětlí mluvčí pražských hasičů Kavka

  15. 4. 2019 17:00:00iDNES.cz
  Počet požárů v tunelech poslední dobou prudce stoupá. Jak se při takové situaci zachovat, jestli rychle opustit auto nebo čekat na hasiče objasní v Rozstřelu mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Vysíláme živě v úterý 15. dubna od 11:00.Další články k tématu:V tunelu Mrázovka shořelo auto, oheň poškodil i zabezpečovací systémyV tunelu na D8 hořel kamion, škoda je přes dvacet milionů korunTunel Panenská po požáru nemohou umýt, stalo by se z něj kluzištěPožár auta ve Strahovském tunelu zavřel vjezd do Blanky, doprava kolabovalaVIDEO: Před tunelem v Praze 5 shořelo auto, omezilo dopravu

Hasičské noviny jsou dostupné jako klasické tištěné noviny a elektronické noviny ve formátu PDF

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska