• Z brněnského obchodu se valil hustý dým, hasiči dostali z domu tři lidi

  5. 10. 2019 17:05:01Novinky.cz
  Požár obchodu se smíšeným zbožím likvidovali v sobotu dopoledne hasiči v Brně-Maloměřicích. Dým zaplnil i obytný dům nad obchodem, hasiči z něj zachránili tři lidi. Požár se obešel bez zranění.
 • Uniformy napříč dějinami. Kroměřížské letiště zaplnily tanky i dobová auta

  5. 10. 2019 14:43:00iDNES.cz
  Příznivci vojenské, policejní i hasičské historie z mnoha koutů České republiky se sjeli na tradiční Den uniformovaných sborů v Kroměříži. I přes deštivé počasí obdivovaly stovky návštěvníků dobovou výzbroj napříč staletími. Svou techniku představilo 350 členů historických skupin, armáda, policie, celníci, Technické muzeum v Brně i hasiči. Další články k tématu:Když vojáci vyhrávají. Tradiční festival zaplnil centrum KroměřížeVojáci obsadili zahrady. Kroměříž si připomněla třicetiletou válkuNa Bahnech tančily tanky, zněla střelba a létaly vrtulníky
 • Sebevrah skočil na Berounsku pod vlak

  5. 10. 2019 13:17:01Novinky.cz
  Vlak v sobotu dopoledne srazil na Berounsku člověka, který střet nepřežil. Podle hasičů šlo zřejmě o sebevraha. Provoz vlaků mezi Prahou a Berounem je omezený, soupravy jezdí po jedné koleji.
 • Autobus s mladými fotbalisty sjel do příkopu na Novojičínsku

  5. 10. 2019 12:04:00iDNES.cz
  Tři desítky lidí museli v noci na sobotu evakuovat z havarovaného autobusu hasiči z Bílovce a Fulneku. Autobus vezoucí mladé fotbalisty z neznámých příčin sjel ze silnice a skončil na boku v příkopu. Záchranáři převezli do novojičínské nemocnice jednoho mladíka, ostatní našli útočiště v hasičské zbrojnici, kde počkali na příjezd náhradního autobusu, který je odvezl domů do Příbrami.Další články k tématu:Mladý řidič vjel do cesty autobusu, v přepůleném autě zemřelLidé se nemohli dostat z autobusu na boku, od výfuku navíc začalo hořet
 • Autobus mladých fotbalistů havaroval u Fulneku, hasiči vyprostili 32 lidí

  5. 10. 2019 11:04:00TN.CZ
  U Bílovce v Moravskoslezském kraji v noci na sobotu havaroval autobus plný lidí. Hasiči na místě zachraňovali z vozu celkem 32 lidí. Jednalo se o mladé sportovce z Příbrami a jejich realizační tým. Nehoda se stala v sobotu večer na silnici I/57 u Bílovce. Autobus z dosud nezjištěných příčin sjel ze silnice. Na palubě vezl tým mladých fotbalistů z Příbrami, kteří se vraceli z turnaje v Opavě. "Krátce na to byly na místo události vyslány dvě hasičské jednotky, jednotka HZS Moravskoslezského kraje
 • Na Novojičínsku havaroval autobus s mladými fotbalisty

  5. 10. 2019 10:40:01Novinky.cz
  Tři desítky mladých fotbalistů museli vysvobodit hasiči z autobusu, který havaroval v pátek večer nedaleko Bílovce na Novojičínsku. Sportovci z Příbrami a jejich doprovod pak nalezli dočasné útočiště v hasičské zbrojnici ve Fulneku.
 • Autobus s fotbalovým týmem havaroval u Bílovce. Pasažéry vyprostili hasiči

  5. 10. 2019 09:11:00Deník.cz
  Vážná dopravní nehoda se stala v pátek večer (19.37) na silnici I/57 poblíž Bílovce. Autobus s mladými fotbalisty Příbrami, kteří se vraceli domů z turnaje v Opavě, havaroval a na místě museli zasahovat hasiči.
 • V Brodku hořel rodinný domek. Dva lidé utrpěli zranění

  4. 10. 2019 18:15:00Deník.cz
  Sedm jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů zasahovalo ve čtvrtek odpoledne v Brodku u Přerova u požáru rodinného domu.
 • Velké cvičení na Těrlické přehradě. Hasiči zachraňovali stovky školáků

  4. 10. 2019 17:15:00Deník.cz
  Několik hodin musely v pátek čekat na záchranu stovky dětí, které se účastnily velkého cvičení složek Integrovaného záchranného systému na Těrlické přehradě. Za různě obtížných situací se hasičům podařilo zachránit všechny děti.
 • Chilany vyděsily neznámé ohnivé koule. O meteority zřejmě nešlo

  4. 10. 2019 17:03:00Deník.cz
  Nad Chile se minulý týden objevily neznámé planoucí objekty, které vypadaly, že letí po obloze přes ostrov Chiloé. Poměrně záhy poté, co byly spatřeny, zaznamenali Chilané na ostrově několik drobných požárů. Přirozeně došli k závěru, že obě události spolu souvisejí. To ale není zdaleka jisté.

Hasičské noviny jsou dostupné jako klasické tištěné noviny a elektronické noviny ve formátu PDF

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska