• Co sedm minut, to výjezd hasičů. Bouřka se přehnala jižní Moravou, lámala stromy

  21. 7. 2019 19:20:00Deník.cz
  Spadlé stromy, ulomené větve či uvolněná střešní krytina zůstala na jižní Moravě po nedělní odpolední bouřce. Hasiči její následky vyjížděli likvidovat od poledne do pěti hodin dvaačtyřicetkrát.
 • TÝDEN OBRAZEM: Námořní kolos, obřad u vulkánu a poker face

  21. 7. 2019 18:32:00iDNES.cz
  Pákistánského stánkaře neodradily od prodávání ani záplavy, které sužují jižní Asii kvůli monzunovým dešťům. V Indonésii zase lidé v rámci obřadu házeli předměty do sopky a ve Španělsku se odehrál tradiční běh s býky. Přinášíme vám nejzajímavější snímky fotografů zahraničních agentur za uplynulý týden.Další články k tématu:TÝDEN OBRAZEM: Severokorejští zápasníci, indická bída a brazilské povodněTÝDEN OBRAZEM: Barevní naháči, statečný malý horolezec, a kolo na plážiTÝDEN OBRAZEM: Modlitba, divadelní představení a let balonem
 • Silné bouřky potrápily Česko. V Těšíně ulétla střecha

  21. 7. 2019 18:31:00TÝDEN.cz
  Zhruba 15 rodinných domů zaplavila v Ludslavicích na Kroměřížsku po dnešní odpolední bouřce voda odtékající z nedalekého pole. Ve Školní ulici ji odčerpávalo sedm jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů. Voda zaplavila také zahrady domů, jednotky v obci odstraňují i bláto ze silnice, řekla krátce před 17:00 mluvčí krajských hasičů Lucie Javoříková.
 • V Českém Těšíně strhl střechu vítr. Hasiči měli napilno také v Praze

  21. 7. 2019 17:03:00TN.CZ
  Kvůli silnému dešti a větru museli vyjíždět k zásahům hasiči z Moravskoslezského kraje a Prahy. Jednalo se především o odstraňování spadlých stromů a odčerpávání vody ze sklepů a garáží. Celkem 42 výjezdů museli v neděli absolvovat moravskoslezští hasiči ve spojitosti s nepřejícným počasím. Nejvíce zásahů bylo na Opavsku a Karvinsku.  "Největší škodu zatím zřejmě způsobil náhlý poryv větru v Českém Těšíně, který po půl druhé odpolední strhnul část střechy dílny autoservisu o rozměrech asi 10
 • Větrná smršť se přehnala Moravou a Slezskem, uvolněná střecha poškodila několik aut

  21. 7. 2019 16:54:01Novinky.cz
  Desítky výjezdů měli hasiči v neděli odpoledne na Moravě a ve Slezsku v souvislosti s nepříznivým počasím, hlavně silným větrem a hustým deštěm. V Českém Těšíně strhl vítr střechu autoservisu.
 • Větrná smršť se prohnala Moravou a Slezskem, uvolněná střecha poškodila několik aut

  21. 7. 2019 16:54:01Novinky.cz
  Desítky výjezdů měli hasiči v neděli odpoledne na Moravě a ve Slezsku v souvislosti s nepříznivým počasím, hlavně silným větrem a hustým deštěm. V Českém Těšíně strhl vítr střechu autoservisu. S problémy kvůli počasí se potýkají také na Slovensku.
 • Větrná smršť se prohnala Moravou a Slezskem, na Slovensku zachraňovali řidiče při bleskové povodni

  21. 7. 2019 16:54:01Novinky.cz
  Desítky výjezdů měli hasiči v neděli odpoledne na Moravě a ve Slezsku v souvislosti s nepříznivým počasím, hlavně silným větrem a hustým deštěm. V Českém Těšíně strhl vítr střechu autoservisu. S problémy kvůli počasí se potýkali také na Slovensku.
 • Moravou a Slezskem se prohnala bouře. V Těšíně vítr strhl část střechy

  21. 7. 2019 16:41:00Deník.cz
  Několik desítek výjezdů, které souvisely se silným větrem, deštěm a někde i kroupami, absolvovali v neděli odpoledne moravskoslezští hasiči.
 • VIDEA TÝDNE: Agentka 007, tragédie v lunaparku a špehující aplikace

  21. 7. 2019 15:37:00iDNES.cz
  Přinášíme souhrn toho, na co se diváci iDNES.tv dívali v posledních sedmi dnech nejvíce. Rekordy trhala samozřejmě nová agentka 007, druhou příčku obsadila tragédie v zábavním parku, kde se rozlomila adrenalinová atrakce. Následuje kontroverzní aplikace, která z vás udělá starce, pražský koncert skupiny Rammstein a obří požár poblíž Prahy.Další články k tématu:VIDEA TÝDNE: Drsná kampaň SŽDC, šílený manévr na D11 a nejrychlejší K.O.VIDEA TÝDNE: Kroupy jako tenisáky, ukopni si vrchnáček a galerie řídících šílencůVIDEA TÝDNE: Kamioňák hazardér, upřímný student a polonahá aktivistkaVIDEA TÝDNE: Roztřesená Merkelová, chodci před koly hasičů a pád dronuVIDEA TÝDNE: Předstíral retardaci, útok na tanker a nahý protestVIDEA TÝDNE: Demonstranti na Václaváku, Vondroušová a vlakem sražená ženaVIDEA TÝDNE: Bouračka lodí, nestydatí influenceři a Řepka nastupující do vězeníVIDEA TÝDNE: Mayová v slzách, návrat Terminátora a druhý nejchytřejší ČechVIDEA TÝDNE: Zvrhlý pán, sex za volantem i srážka dvou letadel v PrazeVIDEA TÝDNE: Letadlo v plamenech, narození královského potomka a Putinův pádVIDEA TÝDNE: Neuvěřitelný Messi, Malinův zámek a tragická smrt fotbalistyVIDEA TÝDNE: Vteřiny před výbuchem, objev v hlubinách a nebezpečné předjížděníVidea týdne: Hořící katedrála, slávisté v Londýně a Assange na skejtuVIDEA TÝDNE: Černá díra, oholený kadeřník, kojení v bance a nová ScalaVIDEA TÝDNE: Nehoda na záznamu kamery, učitel a jeho škrtící „kravata“ a šílený kamioňákVIDEA TÝDNE: Úmrtí showmana Nekonečného, papežův prsten a Čaputová prezidentkouVIDEA TÝDNE: Pašeračka půjde sedět, pornohvězda v politice a kamera pod lavinouVIDEA TÝDNE: medvěd v Beskydech, šílený kamioňák a nahé plaváníVIDEA TÝDNE: Lev, který zabil chovatele, či chlapec visící na lanovceVIDEA TÝDNE: Rus s nožem v zádech, Kimův sprintující tlumočník a Dycky Most!
 • Letadlo z Moskvy do Prahy nedoletělo, kvůli požáru v zavazadlovém prostoru

  21. 7. 2019 15:16:00iDNES.cz
  Kvůli signalizaci požáru v zavazadlovém prostoru se v neděli vrátil na moskevské letiště Vnukovo letoun ruských aerolinií mířící z ruské metropole do Prahy. Nikomu ze 187 lidí na palubě se nic nestalo, napsala agentura TASS s odvoláním na dobře informovaný zdroj.Další články k tématu:Úřad objevil nové problémy 737 MAX, letadla zůstanou na zemi déleSoftware 737 Max programovali levně externisté, stěžují si lidé z BoeinguLetadlo v Texasu při startu narazilo do hangáru, zahynulo všech deset lidíProblémy Boeingu se dál kupí. Výrobce odepisuje téměř pět miliard dolarů

Hasičské noviny jsou dostupné jako klasické tištěné noviny a elektronické noviny ve formátu PDF

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska