• Na Smíchově hořely v noci kanceláře, škoda několik milionů

  11. 4. 2019 09:37:00TÝDEN.cz
  V Praze na Smíchově ve Strakonické ulici hořely v noci kanceláře v administrativní části sportovní haly. Na místě zasahovalo šest jednotek hasičů, vyhlášen byl druhý stupeň požárního poplachu. Škody se podle prvních odhadů vyšplhají na několik milionů korun, příčinu budou zjišťovat vyšetřovatelé.
 • V Praze kolabuje doprava. Tunel Blanka zablokovaly v obou směrech dvě nehody

  11. 4. 2019 09:08:00Lidovky.cz
  Dvě hromadné nehody v tunelovém komplexu Blanka ráno zkomplikovaly dopravu v Praze. Na příjezdových komunikacích do hlavního města se tvořily dlouhé kolony, městské i příměstské autobusy nabraly až půlhodinové zpoždění. Situaci zhoršila také nehoda v Legerově ulici ve směru k Národnímu muzeu, kde se osobní auto převrátilo na střechu. Vyplývá to z informací policistů, hasičů, záchranářů a dopravního podniku.Další články k tématu:Nehoda dvou aut uzavřela Komořanský a Lochkovský tunel na Pražském okruhuDálnici D7 na Kladensku uzavřela nehoda osobního auta a kamionuChtěli jet po dálnici, místo toho zablokovali Beroun. Nehoda kamionu na D5 způsobila zmatek
 • Jubilejní 10. ročník ankety Hasič roku ve Španělském sále Pražského hradu

  11. 4. 2019 08:30:00HZSČR
  12. 4. 2019 (Nicole Zaoralová) - Jubilejní 10. ročník prestižní ankety Hasič roku se přesunul do reprezentativních prostor Španělského sálu Pražského hradu. Včera, dne 11. dubna byly oceněny nejlepší zásahy, projekty, hasiči i zaměstnanci nebo kolektivy roku 2018.
 • Na Smíchově hořela sportovní hala. Požár napáchal milionové škody

  11. 4. 2019 07:53:00Deník.cz
  /VIDEO/ V noci na čtvrtek zasahovalo několik jednotek hasičů u požáru kanceláří ve sportovní hale golfového centra Erpet ve Strakonické ulici na pražském Smíchově. Na místě byl vyhlášen II. stupeň požárního poplachu.
 • Lupiči přepadli rakouské letadlo. Odnesli si desítky milionů eur

  11. 4. 2019 07:44:00TN.CZ
  Lup za desítky milionů eur se podařil pachatelům v Albánii. Přepadli letadlo rakouských aerolinek, které mělo letět do Vídně. Když s penězi unikali, albánské policii se podařilo je zadržet. Jeden z pachatelů přišel při incidentu o život. Letadlo rakouských aerolinek se právě chystalo vzlétnout z letiště v Tiraně v Albánii. Maskovaní útočníci pronikli v úterý na dráhu mezinárodního letiště v Tiraně, v blízkosti hlavního města Albánie. Dovnitř se dostali před vchod požární služby a ukradli
 • V Praze hořelo ve sportovní hale, hasiči uzavřeli Strakonickou

  11. 4. 2019 07:10:02Novinky.cz
  V Praze na Smíchově hořely v noci kanceláře v administrativní části sportovní haly. Škoda se podle prvotních odhadů může vyšplhat až do výše několika milionů korun.
 • Dřevěná stavba roku 2019 zná své vítěze - rozhlednu, hasičskou zbrojnici i transborder

  11. 4. 2019 04:04:02Novinky.cz
  Letošní devátý ročník soutěže Dřevěná stavba roku 2019 zná od středečního večera své vítěze. Odborná porota i veřejnost volily opět mezi nejlepšími dětskými hřišti, dřevěnými konstrukcemi, moderními dřevostavbami, roubenkami a sruby i dřevěnými interiéry to nejlepší, co účastníci z řad majitelů, provozovatelů a architektů za uplynulý rok nabídli. Pojďme si je prohlédnout a třeba se i v něčem inspirovat.
 • Požár kanceláří ve sportovní hale v Praze napáchal škody za miliony

  11. 4. 2019 01:04:00TN.CZ
  Šest jednotek pražských hasičů zasahovalo v noci na čtvrtek u požáru kanceláří ve sportovní hale ve Strakonické ulici. Přes veškeré úsilí hasičů stihl oheň napáchat škody v řádech milionů korun. Požár vypukl krátce před půlnocí v horních patrech sportovní haly, kde zasáhl několik kanceláří a brzy se rozšířil do mezistropí budovy. Hasiči na místě museli vyhlásit II. stupeň požárního poplachu. „Měli jsme obavu, aby se plameny nerozšířily až na střechu, tak jsme museli použít speciální hasicí
 • Na Plzeňsku shořel seník, škoda se vyšplhala přes milion korun

  10. 4. 2019 19:31:00Deník.cz
  Hasiči ve středu po páté hodině odpoledne vyjížděli do Záluží na Plzeňsku k rozsáhlému požáru stodoly plné balíků slámy.
 • V Brně se srazila tramvaj s nákladním autem. Řidič se zranil

  10. 4. 2019 16:18:00Deník.cz
  Ke srážce tramvaje a nákladního auta vyjeli ve středu krátce před čtvrtou hodinou odpoledne do brněnské Štefánikovy ulice jihomoravští hasiči a policisté. Tramvaj je podle hasičů vykolejená, na místě je jedna zraněná osoba.   

Hasičské noviny jsou dostupné jako klasické tištěné noviny a elektronické noviny ve formátu PDF

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska