• Centrum pro uprchlíky zachvátil požár. Migranti skákali z oken

  1. 6. 2019 18:36:00TN.CZ
  Uprchlické centrum v Bosně a Hercegovině zachvátil požár. Dvaatřicet lidí utrpělo zranění, migranti před ohněm vyskakovali z oken. Požár v uprchlickém centru ve městě Velika Kladuša vypukl brzy ráno. V té době tam pobývalo přes 500 lidí. "Někteří lidé před ohněm vyskakovali z oken," řekl mluvčí hasičů Ale Siljdedic. Migranti utrpěli popáleniny, odřeniny a další zranění, která jim způsobil skok z okna. Podle hasičů požár zřejmě způsobilo vadný kuchyňský spotřebič. Bojovali s ním několik hodin. V
 • V Chebu se zřítil historický dvouplošník

  1. 6. 2019 18:07:00TÝDEN.cz
  Na letišti Horní Dvory na východním okraji Chebu spadlo dnes odpoledne malé letadlo. Byl to historický dvoumístný dvouplošník, sdělil mluvčí krajských hasičů Martin Kasal. Podle policejní mluvčí Soni Podlahové v letadle letěl muž a žena, muž utrpěl zranění hlavy. Záchranáři mu přivovali vrtulník.
 • Na letišti v Chebu se zřítil historický dvojplošník, dva lidé se zranili

  1. 6. 2019 17:12:00iDNES.cz
  Na letišti v Chebu v sobotu odpoledne pilot malého letadla nezvládl přistávací manévr a havaroval. Pro zraněné letěl vrtulník. „Jednalo se o dvoumístný historický dvouplošník, který havaroval během přistání. Měli jsme hlášeny dvě zraněné osoby,“ uvedl mluvčí krajských hasičů Martin Kasal.Další články k tématu:Trapné i uvěřitelné mýty o létání. Letadlo mává křídly, něco je špatněU hořícího letadla dokážeme být do tří minut, říká šéf letištních hasičůV Moskvě přistálo letadlo v plamenech. Přežilo 37 lidí, zbylých 41 zahynuloDým, evakuace, traumaplán. Na pražském letišti trénovali havárii letadla
 • Na letišti v Chebu spadl historický dvouplošník, letěli v něm muž a žena

  1. 6. 2019 16:56:00Lidovky.cz
  Na letišti Horní Dvory na východním okraji Chebu spadlo v sobotu odpoledne malé letadlo. Byl to historický dvoumístný dvouplošník. Pro jednoho zraněného přivolali záchranáři vrtulník, sdělil dnes ČTK mluvčí krajských hasičů Martin Kasal.Další články k tématu:U Příbrami nouzově přistálo vyhlídkové letadlo, mělo poškozený podvozekV Dubaji spadlo malé letadlo, při havárii se zabili čtyři lidéBarmské letadlo dosedlo bez podvozku, nosem dřelo o přistávací dráhu. Dramatický moment zachytila kamera
 • V ruském závodě na výrobu výbušnin nastaly dvě exploze, 19 zraněných

  1. 6. 2019 13:47:01Novinky.cz
  V závodě na výrobu trhavin v ruském městě Dzeržinsk se v sobotu staly dvě silné exploze. Vzápětí na místě vypukl rozsáhlý požár, který zachvátil část, v níž jsou skladovány výbušniny a munice. První informace hovoří o 19 zraněných, napsala agentura DPA. Ruská média zveřejnila záběry hustého dýmu nad areálem závodu.
 • Exploze v ruském závodě na výrobu výbušnin zranily 19 lidí

  1. 6. 2019 13:40:00Deník.cz
  Dvě exploze v ruském závodě na výrobu trhavin Kristall ve městě Dzeržinsk v centrální části země dnes zranily nejméně 19 lidí. V zasažené sekci továrny, sloužící ke skladování výbušnin a munice, vypukl silný požár, uvedla agentura TASS. Ruská média zveřejnila záběry hustého dýmu nad areálem závodu.
 • Ruskou továrnou na výbušniny otřásly exploze. Nejméně devatenáct lidí je zraněných

  1. 6. 2019 13:25:41ČT 24
  Dvě exploze v ruském závodě na výrobu trhavin Kristall ve městě Dzeržinsk v centrální části země zranily nejméně devatenáct lidí. V zasažené sekci továrny, sloužící ke skladování výbušnin a munice, vypukl silný požár, uvedla agentura TASS. Ruská média zveřejnila záběry hustého dýmu nad areálem závodu.
 • Z hořícího domu na Proseku evakuovali 26 lidí. Škoda se odhaduje na dva miliony

  1. 6. 2019 13:16:00Deník.cz
  Noční požár vyděsil obyvatele sídliště na Proseku. Hasiči, policisté a záchranáři museli z hořícího domu evakuovat 26 osob. Požár zřejmě způsobila nedbalost.
 • Záplavy v USA způsobily protržení protipovodňových hrází a mají jednu oběť

  1. 6. 2019 13:15:00Deník.cz
  Záplavy v amerických státech Arkansas a Missouri způsobily protržení či poškození protipovodňových hrází. Úřady hlásí zatím jednu oběť. V ohrožené oblasti se nachází také jaderná elektrárna, informovala dnes agentura AP.
 • Muže na stavbě zavalil půltunový balvan, je vážně zraněný!

  1. 6. 2019 13:10:00TN.CZ
  Hasiči, policisté i zdravotníci vyráželi před sobotním polednem do Třemošné na Plzeňsku k neštěstí na stavbě. Šestatřicetiletého muže tam podle zdravotníků zavalil asi půltunový kámen. Dnes po jedenácté hodině došlo v obci Třemošná k zavalení muže asi půltunovým kamenem," potvrdila mluvčí záchranky Mária Svobodová. Doplnila, že záchranářům trvalo asi 40 minut, než se jim ho podařilo vyprostit. "Ve velmi vážném stavu byl transportován na urgentní příjem plzeňské fakultní nemocnice," uzavřela
« 1 2 .. 84 85 86 87 88 89 90 91 92 .. 248 249 »

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska