• Záplavy ve Španělsku mají nejméně šest obětí! Pomáhá i armáda

  14. 9. 2019 22:42:00TN.CZ
  Španělsko dál sužují rozsáhlé povodně. Ty si vyžádaly už nejméně šest obětí. Okolo tří a půl tisíce lidí muselo narychlo opustit domovy. Nejhůře jsou na tom obyvatelé Valencie, kde voda napáchala největší škody. Ty, které zaplavené silnice odstřihly od okolí, se záchranáři a armáda snaží dostat do bezpečí. Nejhorší přívalové lijáky za posledních sto let dál drží v pasti tisíce obyvatel jihovýchodního Španělska. Záchranáři se na člunech i pomocí helikoptér snaží dostat do bezpečí ty, kteří se
 • Pomocí dronů povstalci zničili ropná zařízení v Saúdské Arábii

  14. 9. 2019 19:05:35Novinky.cz
  Ve dvou ropných zařízeních společnosti Saudi Aramco na východě země vypukl v sobotu ráno požár. Podle prohlášení ministerstva vnitra byly příčinou ohně zásahy střel z dronu. Bezpečnostní složky na zařízeních Abkajk a Churajs dostaly podle ministerstva požáry pod kontrolu. K odpovědnosti za útoky na ropná zařízení se pak v šíitské televizi Al-Masíra přihlásila jemenská povstalecká skupina Húsíů.
 • Záplavy ve Španělsku mají další oběti, pomáhá armáda

  14. 9. 2019 16:18:01Novinky.cz
  Záplavy vyvolané přívalovými lijáky si tento týden na jihu Španělska podle aktuální bilance vyžádaly nejméně šest mrtvých. Na twitteru to v sobotu oznámil španělský premiér Pedro Sánchez. Lidi v zatopených oblastech zachraňují z vrtulníků. Pomáhá i armáda.
 • Průjezdnost sídlišť pro hasiče se zlepšila. Někde výrazně

  14. 9. 2019 12:13:00Deník.cz
  Není to bez komplikací, ale jde to. Tak mohou středočeští hasiči po kontrolách průjezdnosti sídlišť, do nichž se v pátek třináctého v rámci Dne požární bezpečnosti zapojilo všech 32 stanic profesionálních hasičů v celém kraji, odpovědět na častý argument řidičů aut, jejichž nesprávné parkování omezuje a zdržuje příjezd rozměrné hasičské techniky k místu zásahu.
 • V Saúdské Arábii hořela dvě ropná zařízení. Zasáhly je střely z dronu

  14. 9. 2019 11:47:00iDNES.cz
  Ve dvou ropných zařízeních na východě země vypukl v sobotu ráno požár. Podle pozdějšího prohlášení ministerstva vnitra byly příčinou ohně zásahy střel z dronu. Bezpečnostní složky na zařízeních Abkajk a Churajs dostaly podle ministerstva požáry pod kontrolu. K odpovědnosti za útoky na ropná zařízení se přihlásila jemenská povstalecká skupina Húsíů.Další články k tématu:Írán v pozadí? Po tankerech poškodili Saúdům čerpadla, a to pomocí dronůOmezovat těžbu ropy budeme dál, shodli se členové OPEC. Ceny neklesnouSaúdové slíbili, že vytěží denně miliony barelů ropy navíc, tvrdí Trump
 • Největší ropné pole světa hořelo. Zasáhly ho střely z dronů?

  14. 9. 2019 10:08:00Deník.cz
  /VIDEO/ Část největšího ropného pole světa Abkajk, které leží na východě Saúdské Arábie, zachvátil v sobotu časně ráno požár. Podle ministerstva vnitra zasáhla dvě ropná zařízení, Abkajk a Churajs, společnosti Saudi Aramco střely z dronu. Bezpečnostní složky již dostaly plameny na obou zařízeních pod kontrolu.
 • Na největším ropném poli světa hořelo. Podle Saúdské Arábie jej zasáhly střely z dronu

  14. 9. 2019 09:13:29ČT 24
  Ve dvou ropných zařízeních společnosti Saudi Aramco na východě země vypukl v sobtou časně ráno požár. Ministerstvo vnitra později upřesnilo v prohlášení, že oheň vypukl po zásahu střelami z dronu. Bezpečnostní složky na zařízeních Abkajk a Churajs dostaly podle ministerstva požáry pod kontrolu. Abkajk ve východní provincii je největší ropné pole na světě. Produkuje se tam většina ropy, kterou Saúdská Arábie vyváží z Perského zálivu.
 • Ropné pole v plamenech, podle Saudské Arábie na zařízení stříleli z dronů

  14. 9. 2019 08:38:00TN.CZ
  Zatím neznámá skupina provedla v sobotu brzy ráno útok pomocí dronů na dvě ropná zařízení v Saudské Arábii. Bezpečnostní složky mají podle prohlášení ministerstva vnitra požáry pod kontrolou. Z ropných zařízení Abkajk a Churajs v Saudské Arábii začaly v sobotu brzy ráno šlehat plameny, důvodem požáru mají být útoky, které zatím neznámá skupina podnikla pomocí dronů, uvádí agentura Reuters. Požáry jsou podle prohlášení ministerstva vnitra pod kontrolou. Abkajk se již dříve stal cílem
 • V Saúdské Arábii hořela dvě ropná zařízení. Zasáhly je střely z dronu

  14. 9. 2019 08:29:00iDNES.cz
  Ve dvou ropných zařízeních společnosti Saudi Aramco na východě země vypukl v sobotu brzy ráno požár. Ministerstvo vnitra později upřesnilo v prohlášení, že oheň vypukl po zásahu střelami z dronu. Bezpečnostní složky na zařízeních Abkajk a Churajs dostaly podle ministerstva požáry pod kontrolu. Další články k tématu:Írán v pozadí? Po tankerech poškodili Saúdům čerpadla, a to pomocí dronůOmezovat těžbu ropy budeme dál, shodli se členové OPEC. Ceny neklesnouSaúdové slíbili, že vytěží denně miliony barelů ropy navíc, tvrdí Trump
 • Ropná zařízení v Saúdské Arábii zasáhly střely z dronu

  14. 9. 2019 08:07:01Novinky.cz
  Ve dvou ropných zařízeních společnosti Saudi Aramco na východě země vypukl v sobotu časně ráno požár. Ministerstvo vnitra později upřesnilo v prohlášení, že oheň vypukl po zásahu střelami z dronu. Bezpečnostní složky na zařízeních Abkajk a Churajs dostaly podle ministerstva požáry pod kontrolu.
« 1 2 .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 .. 334 335 »

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska