• Při srážce tří aut u Pavlic zemřelo několik lidí. K nehodě vyrazil vrtulník

  11. 11. 2019 18:35:00Deník.cz
  Čtyři lidé podle prvotních informací od jihomoravských hasičů zemřeli při havárii tří osobních aut mezi Pavlicemi a Vranovskou Vsí. Tragická nehoda se stala před pátou hodinou večer na hlavním tahu mezi Jihlavou a Znojmem. „Silnice je dočasně uzavřená,“ informoval mluvčí jihomoravský hasičů Petr Příkaský.  
 • Prahou a okolím zněly sirény, hasiči se loučili se zesnulým kolegou

  11. 11. 2019 17:32:00TN.CZ
  V Praze a okolí se dopoledne rozezněly hasičské sirény. Hasiči se tak symbolicky loučili se svým kolegou, který zahynul při zásahu. V pondělí se s ním rodina a přátelé loučili naposledy. Zkušený vyšetřovatel hasičů Ladislav B. přišel o život, když se s ním minulý týden v Petrovicích na Karvinsku zřítila střecha domu v průmyslovém areálu, kterou po požáru ohledával. Šlo o vyšetřovatele, který byl u sboru třicet let. Sirény proto zněly v místě jeho působení i v celé Praze.  "Pražští hasiči uctili
 • Matka spáchala sebevraždu i se svým synem! Skočili spolu z okna

  11. 11. 2019 17:09:00TN.CZ
  Kriminalisté vyšetřují smrt matky a jejího syna, kteří se podle policie zřejmě rozhodli ukončit společně svůj život. Oba byli po pádu z paneláku na místě mrtví. Tragická událost se stala na pražském sídlišti Velká Ohrada. Čtyřicetiletá žena tam měla vyskočit z paneláku i se svým dvacetiletým synem. Na místě zasahovala policie, hasiči a záchranáři, kteří už ale ani jednomu z nich nemohli pomoci.
 • Na počest zesnulého hasiče houkaly sirény. Byl pečlivý, vzpomněl ředitel

  11. 11. 2019 15:35:00iDNES.cz
  Zaplněná obřadní síň v Karviné se rozloučila s Ladislavem B., který minulý týden zemřel při zásahu u požáru střechy v průmyslovém areálu Petrovicích. Policie tragickou nehodu vyšetřuje jako nešťastnou událost.Další články k tématu:Hasič zemřel při zásahu na střeše areálu u Karviné, zřejmě se propadla
 • Církev hasičům neustoupí. Jejich zabezpečení kostela v Gutech považuje za příliš drahé

  11. 11. 2019 14:47:50ČT 24
  Spor moravskoslezských hasičů a církve kvůli protipožárnímu zabezpečení stavby repliky kostela v Třinci-Gutech pokračuje. Biskupství neustoupí požadavku hasičů, aby byl objekt napojen přímo na ně, a chce napojení na privátní subjekt. To je podle diecéze desetkrát levnější. Podle hasičů je takové zabezpečení nedostatečné a projekt výstavby repliky vyhořelého kostela už dvakrát zamítli. Rozdíl v ceně nechtěli komentovat.
 • OBRAZEM: Noční cvičení pražských hasičů uzavřelo tunel Mrázovka

  11. 11. 2019 12:31:00Deník.cz
  Třicet minut před půlnocí v neděli 10. listopadu byl uzavřen vjezd do tunelu Mrázovka. Důvodem bylo cvičení pražských hasičů a jejich součinnosti se záchranáři a policií. Tématem byl požár vzduchotechniky a vyproštění pracovníka z kabelového kanálu tunelu. 
 • Popelářský vůz usmrtil v Libochovicích muže. Ten zranění na místě podlehl

  11. 11. 2019 09:20:00Lidovky.cz
  Popelářský vůz usmrtil v pondělí ráno v Libochovicích muže. Ten zemřel na místě. Novinářům to sdělil mluvčí ústeckých krajských hasičů Lukáš Marvan. Policie příčiny nehody vyšetřuje, uvedla mluvčí litoměřické policie Pavla Kofrová.Další články k tématu:Popelářský vůz rozdrtil bezdomovce, který spal v kontejneruPopelářský vůz srazil seniorkuVlak se členy amerického Kongresu se srazil s popelářským vozem. Jeden člověk zemřel
 • Popelářský vůz na Litoměřicku srazil muže

  11. 11. 2019 08:50:01Novinky.cz
  Popelářský vůz přejel v pondělí ráno v Libochovicích muže z čety technických služeb. Ten na místě zemřel. Novinářům to sdělil mluvčí ústeckých krajských hasičů Lukáš Marvan.
 • Rozsáhlý požár zabil stovky koal! Podařilo se zachránit jen 14 zvířat

  11. 11. 2019 06:48:00TN.CZ
  Stovky koal zahynuly při požárech v australské přírodní rezervaci. Oheň, který pohltil několik tisíc kilometrů čtverečných lesů a zemědělské půdy, zničil většinu také oblasti, kde roztomilí medvídci žili. Rozsáhlé požáry v australském Novém Jižním Walesu si podle odborníků z koalí nemocnice zahubily asi 350 koal. "Této oblasti se ve výzkumech věnujeme již celá léta. Populace koal tam byla asi 600 zdravých jedinců," popsala pro agenturu AP ředitelka nemocnice Sue Ashtonová. Zničené jsou asi dvě
 • V Austrálii kvůli katastrofálním požárům vyhlásili stav nouze a nařídili evakuace

  11. 11. 2019 06:25:01Novinky.cz
  Úřady v australských státech Queensland a Nový Jižní Wales vyhlásily v pondělí kvůli lesním požárům stav ohrožení a nařídily evakuace. Východ země se chystá na „katastrofální” podmínky pro šíření požárů, informovala agentura Reuters.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 .. 397 398 »

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska