Aktuální číslo Hasičské noviny č. 10/2020

Moderní hasičská ocenění a trofeje

Dnes je pondělí 1. 6. 2020 Svátek má Laura

Moderní hasičské ocenění dostupné pro každého 

Sport je cestou k vítězství. Už od mala jsme vychováváni k tomu, abychom si uměli jít za svým. Disciplína a zodpovědnost, to jsou hlavní složky, důležité pro úspěch nejen ve sportu, ale i v životě.

Jedním z takových sportů, který dokáže v dítěti nenásilnou formou probudit lásku k těmto dvěma složkám je požární sport, který spojuje atletiku s úkony z práce hasičů. Pro jeho zvládnutí je nutná rychlost a obratnost. Vychovává navíc budoucí příslušníky hasičských sborů, kteří patří k nejdůležitějším složkám záchranného systému. Hrdinové, kteří každodenně bojují s živly a chrání tak naše životy. Odvážní muži, kterým den nikdy nekončí, a kteří vědí za všech okolností, jak si poradit. Jim sice stačí naše poděkování, ovšem možnosti, jak je ocenit je více.

 

Kdo si zaslouží ocenit?

Ať už těm malým, kteří mezi sebou závodí a připravují se na budoucí povolání, nebo těm dospělým, kteří pořádají různé soutěže a akce, je potřeba jim věnovat patřičnou pozornost. A právě proto jsme připravili pro hasiče speciální nabídku ocenění, které mohou v rámci svých aktivit využít.

 

Jaké hasičské trofeje lze zakoupit?

Na e-shopu Poháry Bauer máte možnost vybírat z nepřeberného množství typů sportovních ocenění. Zaujmou vám bohaté sekce pohárů, figurek, medailí, trofejí a plaket. Přičemž, každý si může navrhnout vlastní design či potisk na míru.

 

Originální poháry

 

Hasičské medaile budou zdobit pyšné vítěze malých požárníků. Vzpomeňte, jakou radost jste měli, když jste získali svoji první medaili. A představte si, s jakou hrdostí je budou děti nosit, a jak dlouho budou pověšené v pokojíčku se vzpomínkou, na jeden krásný den. Pokud se rozhodnete o něco slavnostnější variantu, v podobě například trofeje, můžete každý rok měnit motiv, přesto však zůstat věrni typu. Malí požárníci se budou každý rok těšit, co na ně čeká tentokrát, a snažit se ji získat, aby ve skřínce nescházela.

 

Ocenění pro dobrovolné i profesionální hasiče

Pokud se chystáte pořádat hasičskou soutěž či výroční schůzi, a chcete ocenit dobrovolné či profesionální hasiče, za jejich práci, můžete zvolit designově zajímavější a nápaditější varianty trofejí či pohárů. Jedná se přeci jen o velké poděkování, které si zaslouží patřičnou kvalitu, ať už materiálu, nebo provedení. Mramorové nebo dřevěné podstavce, kovové či plastové štítky. Přemýšleli jste, zda byste chtěli laserové gravírování? Napsat věnování, aby na tento výjimečný den nikdy nezapomněli? Nebo jen doplnit logo? Podívat se můžete do katalogu na stránkách www.pohary-bauer.cz, a rozhodnout se jaká varianta bude nejvhodnější.

 

Originální poháry

 

Redakce Hasičských novin

28. řijna 850
Nové Město nad Metují
549 01

Telefon:
491 474 150
774 862 150


E-mail:
hasicskenoviny@post.cz

Kontakt
Sledujte nás
na Facebooku
Hasiči s.r.o. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska